Polski Prawnik UK

O Nas: Osbornes Solicitors

Contact

Kancelaria Osbornes Law Polski Prawnik UK to najbardziej zaufana firma prawnicza, zajmująca się  poradami prawnymi dla naszych klientów, przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu usług. Nasi wykwalifikowani prawnicy ds. odszkodowań, doradzają klientom w szeregu złożonych procesów prawnych, w tym w sprawach z zakresu prawa zaniedbań medycznych czy ogólnych spraw dotyczących prawa.

Od momentu powstania Kancelaria Osbornes zbudowała imponującą reputację, zapewniając doskonałe wsparcie prawne i zapewniając niezmiennie wyjątkowe wyniki osiągnięć dla naszych klientów. Jako kancelaria, naszym głównym celem jest wspieranie, prowadzenie,  porady i uzyskanie najwyżej wypłaty zadośćuczynienia. Ponieważ kwestie prawne mogą przybierać różne formy, dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zrozumieć niuanse Twojej konkretnej sytuacji.

W żadnym przypadku nie stosujemy podejścia typu „na skróty”; raczej poświęcamy się pomaganiu w osiągnięciu możliwie najlepszego rozwiązania.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  ArtykułyVIEW ALL

  1. 9.9.2021

   Roszczenia z tytułu urazu gł...

   Młoda kobieta opowiedziała o tym, jak została całkowicie oskalpowana i straciła ucho, kiedy jej wł...

   Read more
  2. 29.8.2021

   Wypadek na budowie spowodowany niebezpiecznym i...

   Pan C, młody obywatel Rumunii, przyjechał do tego kraju w 2015 roku, aby pracować. Niedługo po przyjeździe znalazł...

   Read more
  3. 13.8.2021

   Mężczyzna, który prawie zmarł...

   Mężczyzna, który doznał udaru i prawie umarł, gdy jego opiekunowie medyczni mieli aż 142 okazje, by podać mu lekarstwa. 63...

   Read more
  4. 13.8.2021

   Rodziny ofiar wypadku tramwajowego w Croydon...

   Rodziny ofiar, które zginęły w wypadku tramwajowym w Croydon, uznały śledztwo za farsę, gdy ława przysięgł...

   Read more
  5. red moped
   10.8.2021

   Wygrana Motocyklisty £400.000

   Pan C, Włoch pracujący w pięciogwiazdkowym hotelu w Londynie, wracał nocą do domu motorowerem z pracy w...

   Read more
  6. syringe
   4.8.2021

   Zakrzepica żył głębokich, zator pł...

   Światowy program szczepień przeciw COVID-19 trwa już od końca 2020 r., a wraz z upływem czasu pracownicy służ...

   Read more

  VIEW ALL

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  O nas

  Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny Polski prawnik UK może uzyskać dla Ciebie wysokie zadośćuczynienie. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci przejść przez ten okres i organiczyć Twój stres.

  Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodzinny został poszkodowany w wypadku z nie swojej winy, bezpłatnie doradzimy Ci, czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli tak – podejmiemy się sprawy na zasadach no win no fee. Kancelaria Prawna Osbornes jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych brytyjskich kancelarii, działających w zakresie spraw odszkodowawczych. Została założona w 1973 roku w Londynie i jest polecana przez niezależne i prestiżowe rankingi prawne Chambers & Partners oraz The Legal 500. Posiadamy akredytację The Law Society oraz Zrzeszenia Prawników od Spraw Odszkodowawczych (Association of Personal Injury Lawyers) jako specjaliści z zakresu prawa odszkodowań. Zdobyliśmy również certyfikat jakości usług prawnych Lexcel. Co więcej, jesteśmy członkami stowarzyszenia Headway na rzecz osób, które doznały urazów głowy i mózgu.

  Polski Prawnik UK

  Jesteśmy polecani przez wielu z naszych setek klientów, dla których wywalczyliśmy odszkodowanie. Każdego roku uzyskujemy odszkodowania na łączną kwotę powyżej £10 milionów funtów. Jesteśmy kancelarią prawną, a nie firmą pośredniczącą, co oznacza, że wiesz dokładnie kto Cię reprezentuje i na każdym etapie sprawy możesz kontaktować się bezpośrednio ze swoim prawnikiem.

  Polski prank uk

  Powody, dla których warto wybrać Osbornes Solicitors:

  – jesteśmy kancelarią prawną – nie firmą pośredniczącą
  – wiesz dokładnie, kto Cię reprezentuje i na każdym etapie możesz porozmawiać bezpośrednio ze swoim prawnikiem
  – posiadamy certyfikat wysokiej jakości usług prawnych Lexcel
  – zapewniamy obsługę po polsku na każdym etapie Twojej sprawy
  – jeśli przegramy sprawę – nie płacisz nic
  – mamy 40 lat doświadczenia, więc możesz więc być pewien, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach
  – posiadamy akredytację wszystkich znaczących organizacji z zakresu prawa odszkodowań i znajdujemy się w prestiżowych rankingach prawnych jako Polski Prawnik UK.

  Error: Embedded data could not be displayed.

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytanie natury prawnej? Skontaktuj się z Zuzanną Piotrowicz pod numerem 020 7482 8437 lub napisz do nas na polish@osborneslaw.com.

  Akredytacje