Odszkodowania UK

Odzyskaj odszkodowanie powypadkowe

Contact

Odszkodowania UK i cały proces prawny oraz kalkulatory odszkodowań. Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku wypadku, będziesz potrzebował pomocy w powrocie do swojego dawnego życia. Oznacza to między innymi pomoc prawnika specjalizującego się w sprawach odszkodowawczych, któremu możesz zaufać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz akredytację The Law Society. Ważne jest, aby był to ten, który rozumie Twoje szczególne potrzeby i ma umiejętności, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Nasza praca polega na wygrywaniu spraw i uzyskiwaniu maksymalnego odszkodowania w jak najkrótszym czasie. Jednak sposób, w jaki się do tego zabieramy, jest zawsze dostosowany do Ciebie, ponieważ dotyczy on również dobrania odpowiedniego leczenia, rehabilitacji i dowodów ekspertów we właściwym czasie w trakcie powrotu do zdrowia. Chodzi o to, byś był poinformowany o wszystkim, co dzieje się w Twoim procesie, ale żeby nie dominował on w Twoim życiu prywatnym. Nasza kancelaria zajmuje się również odszkodowaniami dla pracowników NHS. Zgodnie z ogólną zasadą, możesz ubiegać się o odszkodowanie tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie udowodnić, że ktoś inny był winien Twojego wypadku, w którym odniosłeś obrażenia. Niezależnie od tego, jak poważny był Twój wypadek, jest to coś, w czym z pewnością możemy pomóc. Nasi wielokrotnie nagradzani prawnicy, specjalizujący się w obrażeniach ciała, pomagają również w przypadkach obrażeń katastroficznych. Możemy działać w pełnym zakresie roszczeń z tytułu obrażeń ciała: od względnie drobnych urazów tkanek miękkich po obrażenia zmieniające życie, takie jak paraplegia, uszkodzenie mózgu, amputacja kończyny lub wypadki powodujące śmierć.

  Ile kosztuje Polski prawnik?

  Uzyskanie odszkodowania w Wielkiej Brytanii za uszczerbek na zdrowiu nie zawsze wiąże się z ogromnymi kosztami lub koniecznością stawienia się w sądzie. Czasami uraz jest bardzo skomplikowany i sprawa wymaga wysoce wyspecjalizowanych prawników, aby uzyskać jak największą rekompensatę. Polski prawnik w Londynie — firma Osbornes Law zajmuje się wszystkimi formalnościami tak, byś nie musiał się martwić o koszty z tytułu odszkodowania lub wezwania do sądu. Działamy na zasadzie „No win — No fee”, czyli nie wygrywasz — nie płacisz. Nie jesteśmy firmą pośredniczącą i nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, a wszystkie informacje dostajesz od nas na piśmie. Aby dowiedzieć się czy masz prawo do odszkodowania w Wielkiej Brytanii i w jakiej wysokości — skontaktuj się z naszym prawnikiem.

  Odszkodowania w UK

  Jak i kiedy ubiegać się o odszkodowania?

  Prawnik w UK to porady prawne i odszkodowania dla Polaków mieszkających na Wyspach. Osbornes Law jest kancelarią działającą na terenie całej Wielkiej Brytanii i pomagającą tym, którzy znależli się w trudnej sytuacji życiowej.
  Nasi wykwalifikowani prawnicy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z różnych dziedzin prawa oraz w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań. Do każdej ze spraw podchodzimy w sposób profesjonalny oraz w pełni indywidualny.

  Korzystamy z zatwierdzonej przez Law Society umowy „No win — No fee”

  Gwarantujemy, że nie będziesz musiał nic płacić, jeśli nie uda nam się uzyskać odszkodowanie dla Ciebie. Jeśli tak się stanie, nie otrzymamy nic. Jeśli Twoje roszczenie zakończy się sukcesem, pobierzemy uzgodnioną kwotę od wygranej. Gwarantujemy, że nie przekroczy ona 25% przyznanego odszkodowania.

  Odszkodowanie UK

  Ważne jest, aby poszkodowany czy ofiara przebywała w Wielkiej Brytanii podczas wypadku i mogła to udokumentować (chyba, że sprawa dotyczy wypadku na wakacjach). Oto najważniejsze informacje potrzebne po wypadku:

  • wyniki badań
  • opinie lekarskie
  • dokumenty o rehabilitacji
  • zaświadczenie z policji lub pogotowia
  • dowody poniesionych kosztów np. rachunki, faktury
  • zdjęcia z miejsca wypadku

  Będą to ważne dowody dla sądu, przy rozstrzygnięciu sprawy.

  Ile czasu zajmie rozstrzygnięcie sprawy?

  Bardzo trudno jest dokładnie powiedzieć, jak długo roszczenie o odszkodowanie w uk za uszczerbek na zdrowiu zajmie od początku do końca. Zależy to od charakteru i złożoności sprawy, czasu potrzebnego na uzyskanie wszystkich dowodów (dokumentacja medyczna, zeznania świadków, raporty medyczne itp.) oraz od stanowiska Pozwanego. Jeżeli konieczne są postępowania sądowe, musi się ono rozpocząć nie później niż 3 lata od daty wypadku. Okres limitacji u dzieci wynosi 3 lata od momentu ukończenia przez nie pełnoletności.

   

  Wysokość Odszkodowania w Anglii

  Odszkodowanie UK za szkodę i zadośćuczynienie za krzywdę zależy od wielu czynników, np. wieku poszkodowanego, długości procesu leczenia, rehabilitacji czy skutków jakie wypadek spowodował w życiu zawodowym, rodzinnym.

   

  Należności odszkodowań

  • zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji
  • auto zastępcze dla poszkodowanego kierowcy
  • bezpłatne badania lekarskie
  • zwrot utraconych zarobków i wszelkich poniesionych kosztów
  • najwyższe odszkodowanie jakie jest możliwe
  • przekalkuluj wysokość wypłaty
  Kalkulator

   

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytanie natury prawnej? Skontaktuj się z Zuzanną Piotrowicz pod numerem 020 7482 8437 lub napisz do nas na polish@osborneslaw.com.

  Jeśli potrzebujesz natychmiastowej konsultacji zadzwoń i porozmawiaj z naszymi adwokatami pod numerem 0203 642 7068

   

  odszkodowania uk
  odszkodowanie uk

   

  Akredytacje