Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

Contact

Wypadek w Anglii

W trakcie swojej działalności zawodowej, od momentu powstania od 1973 roku do dnia dzisiejszego, kancelaria Osbornes Law zdobyła doskonałą reputację w kraju, a jej osiągnięcia zawodowe są uznawane za takie w najważniejszych przewodnikach prawnych w Wielkiej Brytanii.

Kancelaria Osbornes Law wyróżnia się wysokim poziomem wiedzy fachowej i skutecznością, z uznanym i doświadczonym zespołem ponad 100 prawników i personelu pomocniczego. Kwalifikacje zawodowe oraz wyjątkowe uznanie członków zespołu i naszych wyspecjalizowanych działów pozwalają nam podejść do najbardziej skomplikowanych spraw, alokując wszystkie posiadane zasoby w interesie klienta, w celu uzyskania zasłużonych odszkodowań. Osbornes Law jest liderem w dochodzeniu odszkodowań, reprezentując ofiary katastrofalnych wypadków, w tym relacjonowane przez media, jak np. Wypadek kolejowy Croydon w 2016 roku.

Nasi prawnicy  służą pomocą w każdej formie porady prawnej lub pomocy, której możesz potrzebować. Szczycimy się tym, że jesteśmy firmą prawniczą oferującą pełen zakres dzialalności, oferującą niezrównane standardy usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w udzielaniu porad prawnych nasze zespoły ekspertów działają w wielu różnych przypadkach odszkodowań. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie zadośćuczynień? Miałeś wypadek uk polski prawnik jest tutaj, aby Ci pomóc, więc aby uzyskać indywidualną obsługę, skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać z jednym z naszych wyspecjalizowanych prawników z Londynu.

Zdarzenia losowe mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Nieszczęśliwy wypadek w UK nie tylko pozostawia Cię z urazami fizycznymi i psychicznymi, ale też zmusza Cię lub Twoją rodzinę do przewlekłego i frustrującego załatwiania spraw z lekarzami, pracodawcą i policją. Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny Prawnik w UK może uzyskać dla Ciebie wysokie kwoty odszkodowań. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci przejść przez ten okres z jak najmniejszą ilością stresu.

Osbornes jest jedną z wiodących kancelarii prawnych na rynku, specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń za szkodę na zdrowiu. Już od prawie 50 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach uzyskać wypłaty zadośćuczynienia

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!

  Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Dlaczego warto nas wybrać?

  • Działamy bez pośredników
  • Szybko załatwiamy sprawy
  • Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań za wypadek w UK
  • Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

   

  Nasi Prawnicy

  Magdalena Knez

  knez

  Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

  Tel. 020  7482 8436

  Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

  Zuzanna Piotrowicz

  Zuzanna

  Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

  Tel. 020 7681 8709

  Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

  Barbara Wojno

   

  Wojno

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

  Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie powypadkowe uk, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

  W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

  Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

  Tel. 020 7484 8450

  Email: barbara.wojno@osborneslaw.com

  Alicja Glabicka

  Glabicka

  Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

  Tel. 0207 681 8685

  Email: akg@osbornes.net

  Porady Prawne

  Dochodzenie Odszkodowań

  Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

  Zaniedbania medyczne

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  Related InsightsVIEW ALL

  1. Nie Wygrasz Nie Płacisz

   28.4.2021Brak wygranej, brak opłaty

   W przypadku obrażeń ciała często słyszymy ważne terminy, takie jak; „Wypadek”, „zaniedbanie” i „brak wygranej,...

   Read more
  2. 16.4.2021Najlepsza Firma Prawnicza

   Osbornes Law poraz trzeci rok z rzędu pojawia się w przewodniku The Times „Best Law Firms 2021”. W przewodniku na...

   Read more
  3. Wypadek Na Przejściu

   30.3.2021Wypadek na przejściu drogowym

   Jeden z naszych prawników w Departamencie Odszkodowań powypadkowych w Osbornes, niedawno rozstrzygnął sprawę klientowi, który doznał obrażeń...

   Read more
  4. Rowerzysci

   18.3.2021Urazy Głowy W Sporcie

   Jan Vertonghen i Christoph Kramer. Obaj są zawodowymi piłkarzami, którzy doznali urazów głowy podczas gry w...

   Read more
  5. Rowerzyści W Mieście

   11.3.2021Rowerzyści – jak najlepiej się chronić?

   W tym tygodniu w wiadomościach dużo uwagi poświęcono przypadkowi zderzenia pieszego z rowerzystą. Fakty dotyczące...

   Read more
  6. 2.3.20215 Milionów Funtów Odszkodowania

   Dwudziestokilkuletni mężczyzna, który jako nastolatek doznał poważnych obrażeń w wypadku drogowym, otrzymał ponad 5 milionów funtó...

   Read more

  VIEW ALL