O Nas: Osbornes Solicitors

Polski Prawnik UK

Contact

Kancelaria Osbornes Law Polski Prawnik UK to najbardziej zaufana firma prawnicza, zajmująca się  poradami prawnymi dla naszych klientów, przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu usług. Nasi wykwalifikowani prawnicy ds. odszkodowań, doradzają klientom w szeregu złożonych procesów prawnych, w tym w sprawach z zakresu prawa zaniedbań medycznych czy ogólnych spraw dotyczących prawa.

Od momentu powstania Kancelaria Osbornes zbudowała imponującą reputację, zapewniając doskonałe wsparcie prawne i zapewniając niezmiennie wyjątkowe wyniki osiągnięć dla naszych klientów. Jako kancelaria, naszym głównym celem jest wspieranie, prowadzenie,  porady i uzyskanie najwyżej wypłaty zadośćuczynienia. Ponieważ kwestie prawne mogą przybierać różne formy, dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zrozumieć niuanse Twojej konkretnej sytuacji.

W żadnym przypadku nie stosujemy podejścia typu „na skróty”; raczej poświęcamy się pomaganiu w osiągnięciu możliwie najlepszego rozwiązania.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!

  ArtykułyVIEW ALL

  1. Nie Wygrasz Nie Płacisz

   28.4.2021Brak wygranej, brak opłaty

   W przypadku obrażeń ciała często słyszymy ważne terminy, takie jak; „Wypadek”, „zaniedbanie” i „brak wygranej,...

   Read more
  2. 16.4.2021Najlepsza Firma Prawnicza

   Osbornes Law poraz trzeci rok z rzędu pojawia się w przewodniku The Times „Best Law Firms 2021”. W przewodniku na...

   Read more
  3. Wypadek Na Przejściu

   30.3.2021Wypadek na przejściu drogowym

   Jeden z naszych prawników w Departamencie Odszkodowań powypadkowych w Osbornes, niedawno rozstrzygnął sprawę klientowi, który doznał obrażeń...

   Read more
  4. Rowerzysci

   18.3.2021Urazy Głowy W Sporcie

   Jan Vertonghen i Christoph Kramer. Obaj są zawodowymi piłkarzami, którzy doznali urazów głowy podczas gry w...

   Read more
  5. Rowerzyści W Mieście

   11.3.2021Rowerzyści – jak najlepiej się chronić?

   W tym tygodniu w wiadomościach dużo uwagi poświęcono przypadkowi zderzenia pieszego z rowerzystą. Fakty dotyczące...

   Read more
  6. 2.3.20215 Milionów Funtów Odszkodowania

   Dwudziestokilkuletni mężczyzna, który jako nastolatek doznał poważnych obrażeń w wypadku drogowym, otrzymał ponad 5 milionów funtó...

   Read more

  VIEW ALL

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  O nas

  Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny Polski prawnik UK może uzyskać dla Ciebie wysokie zadośćuczynienie. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci przejść przez ten okres i organiczyć Twój stres.

  Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodzinny został poszkodowany w wypadku z nie swojej winy, bezpłatnie doradzimy Ci, czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli tak – podejmiemy się sprawy na zasadach no win no fee. Kancelaria Prawna Osbornes jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych brytyjskich kancelarii, działających w zakresie spraw odszkodowawczych. Została założona w 1973 roku w Londynie i jest polecana przez niezależne i prestiżowe rankingi prawne Chambers & Partners oraz The Legal 500. Posiadamy akredytację The Law Society oraz Zrzeszenia Prawników od Spraw Odszkodowawczych (Association of Personal Injury Lawyers) jako specjaliści z zakresu prawa odszkodowań. Zdobyliśmy również certyfikat jakości usług prawnych Lexcel. Co więcej, jesteśmy członkami stowarzyszenia Headway na rzecz osób, które doznały urazów głowy i mózgu.

  Polski Prawnik UK

  Jesteśmy polecani przez wielu z naszych setek klientów, dla których wywalczyliśmy odszkodowanie. Każdego roku uzyskujemy odszkodowania na łączną kwotę powyżej £10 milionów funtów. Jesteśmy kancelarią prawną, a nie firmą pośredniczącą, co oznacza, że wiesz dokładnie kto Cię reprezentuje i na każdym etapie sprawy możesz kontaktować się bezpośrednio ze swoim prawnikiem.

  Powody, dla których warto wybrać Osbornes Solicitors:

  – jesteśmy kancelarią prawną – nie firmą pośredniczącą
  – wiesz dokładnie, kto Cię reprezentuje i na każdym etapie możesz porozmawiać bezpośrednio ze swoim prawnikiem
  – posiadamy certyfikat wysokiej jakości usług prawnych Lexcel
  – zapewniamy obsługę po polsku na każdym etapie Twojej sprawy
  – jeśli przegramy sprawę – nie płacisz nic
  – mamy 40 lat doświadczenia, więc możesz więc być pewien, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach
  – posiadamy akredytację wszystkich znaczących organizacji z zakresu prawa odszkodowań i znajdujemy się w prestiżowych rankingach prawnych.

  Error: Embedded data could not be displayed.

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytanie natury prawnej? Skontaktuj się z Zuzanną Piotrowicz pod numerem 020 7482 8437 lub napisz do nas na polish@osborneslaw.com.

  Akredytacje