Wypadek Rowerowy UK

Wypadki Rowerzystów

Contact us

Contact

Nieustannie dążymy do jeszcze lepszych rozwiązań

Wypadki rowerowe mogą powodować poważne obrażenia z długotrwałymi konsekwencjami. Jeśli zostałeś ranny / zostałaś ranna w wypadku rowerowym, możesz ubiegać się o odszkodowanie lub wnieść roszczenie w imieniu osoby, która odniosła obrażenia. Nasi prawnicy, sami będąc aktywnymi rowerzystami, zdają sobie sprawę, że najczęstsze obrażenia są spowodowane nie tylko kolizją z samochodem, furgonetką lub innym użytkownikiem drogi, ale również złym stanem drogi lub pasa rowerowego. Nawet jeśli zostałeś ranny / zostałaś ranna w wyniku zderzenia, a kierowca uciekł z miejsca wypadku i nie jesteś w stanie go zidentyfikować, nadal możesz ubiegać się o odszkodowanie.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Jak ubiegać się o odszkodowanie z tytułu wypadku rowerowego?

  Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów podczas bezpłatnej konsultacji wstępnej. Ustalimy zasadność Twojego roszczenia i zdecydujesz, czy chcesz, abyśmy Cię reprezentowali. Zbierzemy dowody na poparcie Twojego roszczenia, a Twoje obrażenia zostaną ocenione przez niezależnych ekspertów medycznych. Następnie poprosimy osobę odpowiedzialną o uznanie winy za Twoje obrażenia i wystąpimy do ubezpieczyciela o zgodę na wypłatę odszkodowania. Pomożemy Ci również uzyskać najlepszą możliwą rehabilitację. Większość roszczeń o wypadki rowerowe rozwiązujemy w ten sposób pozasądowo. Jeśli będziemy musieli udać się do sądu, aby uzyskać odszkodowanie, będziesz otrzymywać od nas niezbędne wsparcie przez cały proces i dopilnujemy, aby Twoje roszczenie zostało rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

  Czy istnieje limit czasowy na złożenie roszczenia?

  Możesz złożyć wniosek w ciągu trzech lat od wypadku rowerowego.

  O jaką kwotę odszkodowania mogę się ubiegać?

  Nie ma ustalonej kwoty, o którą możesz się ubiegać. Należy jednak wziąć pod uwagę, jak poważnie zostałeś ranny / zostałaś ranna i jakie są koszty, które poniosłeś/poniosłaś. Gdy poznamy okoliczności Twojego wypadku, nasi prawnicy poinformują Cię, na jakie odszkodowanie możesz liczyć. Ustalając wysokość odszkodowania, istotne są poniższe czynniki:

  · jak poważne są twoje obrażenia

  · koszty Twojej obecnej i przyszłej opieki medycznej

  · wszelkie dochody, które utraciłeś/utraciłaś lub utracisz z powodu nieobecności w pracy lub bezrobocia

  · koszty adaptacji domu lub pojazdu, wymaganej w wyniku następstw urazu

  · uszkodzenie roweru lub innego mienia, takiego jak np. kask, ubrania, telefon lub laptop.

  Jak długo trzeba czekać na wypłatę odszkodowania za wypadek rowerowy?

  Czas oczekiwania na otrzymanie odszkodowania zależy od kilku czynników:

  ü udowodnienia, kto był odpowiedzialny za Twój uszczerbek

  ü czy i kiedy ta osoba przyjmie na siebie odpowiedzialność

  ü nasilenie obrażeń i czas potrzebny na określenie potrzeb związanych z leczeniem i rehabilitacją.

  W większości przypadków możemy uzyskać odszkodowanie na drodze pozasądowej, co znacząco wpływa na czas rozwiązania sprawy.

  Czy mogę złożyć wniosek o odszkodowanie za wypadek rowerowy korzystając z reguły „honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy”?

  Większość roszczeń z tytułu wypadków rowerowych jest przez nas rozpatrywana na zasadzie „honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy” co oznacza, że zgłoszenie roszczenia u nas jest procesem wolnym od ryzyka, ponieważ w przypadku nieuzyskania odszkodowania, nie poniesiesz żadnych kosztów. Od początku do końca trwania sprawy zapewniamy kompleksową i w pełni zindywidualizowaną obsługę.

  Dlaczego Osbornes Law?

  Nasi prawnicy są częścią największej kancelarii prawnej w kraju i pomogli klientom w setkach roszczeń związanych z wypadkami rowerowymi. Wspierani przez doświadczonych ekspertów i lekarzy, posiadają fachową wiedzę niezbędną do oszacowania wysokości Twojego roszczenia i uzyskania odszkodowania, którego tak potrzebujesz.

  Swoich klientów stawiamy na pierwszym miejscu, a nasz przyjazny zespół zapewni Ci wszelkie potrzebne wsparcie podczas całego procesu. Jeśli doznałeś/doznałaś poważnego urazu, zapewnimy Ci wszelką niezbędną pomoc medyczną oraz w zakresie rehabilitacji, aby pomóc Ci w powrocie do zdrowia.

  Osbornes Law jest jedną z wiodących brytyjskich kancelarii prawnych zajmujących się roszczeniami z tytułu wypadków rowerowych. Współpracujemy z London Cycling Campaign i już od ponad 10 lat z powodzeniem udzielamy porad prawnych ich członkom, będąc dumni, że możemy wspierać ich kampanie. Zapewnimy Ci najlepszą możliwą reprezentację prawną i pomożemy uzyskać zasłużone odszkodowanie.

  W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

  Masz pytanie natury prawnej? Skontaktuj się z Zuzanną Piotrowicz pod numerem 020 7482 8437 lub napisz do nas na polish@osborneslaw.com.

  Akredytacje

  • Wills and Inheritance quality logo
  • Times best law firm 2024
  • The Law Society Personal Injury Accreditation