Obrażenia Katastroficzne

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami medycznymi w kraju

Poważne obrażenia mogą mieć druzgocący wpływ na życie zarówno poszkodowanego, jak i jego rodziny. Często wiążą się z konsekwencjami finansowymi i emocjonalnymi. W wyniku wypadku możesz zostać osobą niepełnosprawną i wymagać stałej opieki. Może zajść potrzeba wprowadzenia zmian w Twoim domu, aby był odpowiednio dostosowany do Twojej nowej sytuacji, lub możesz wykazywać ograniczoną zdolność do pracy.

Osoby z poważnymi urazami często zastanawiają się, w jaki sposób sfinansują specjalistyczną i bieżącą opiekę oraz sprzęt, który będzie im potrzebny do końca życia. Odszkodowanie za wypadek znacznie rozwiewa te obawy, ponieważ otrzymane pieniądze często rekompensują wszelkie nakłady finansowe poniesione w wyniku odniesionych obrażeń. Można śmiało powiedzieć, że wystąpienie z roszczeniem o odszkodowanie może mieć kluczowe znaczenie dla zapewnienia sobie najlepszej możliwej jakości życia.

Roszczenia tego rodzaju są często bardzo złożonym procesem, dlatego poprowadzenie sprawy przez doświadczonego prawnika ma decydujące znaczenie w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania.

Jak możemy pomóc?

W Osbornes Law posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu roszczeń o odszkodowania klientów, którzy doznali poważnych obrażeń w wyniku zaniedbania osoby trzeciej. Odszkodowania tego typu pokrywają szeroki zakres podstawowych kosztów, takich jak:

– stałe leczenie, rehabilitacja i opieka

– utrata zarobków

– leczenie chirurgiczne

– transport

– dostosowanie nieruchomości

Nasi doświadczeni prawnicy traktują każdą sprawę z wrażliwością, troską i przejrzystością. Zespół specjalizuje się w reprezentowaniu klientów z następującymi urazami:

– urazy głowy i mózgu

– urazy kręgosłupa

– amputacje i uszkodzenia kończyn

– wypadki śmiertelne

– porażenia

Urazy głowy i mózgu

W Osbornes Law jednym z naszych głównych obszarów praktyki są spory sądowe dotyczące urazów głowy i mózgu. Podczas naszej niemal 40-letniej praktyki pomogliśmy niezliczonej liczbie osób, które doznały urazu mózgu w wyniku wypadku. Jesteśmy świadomi jakie spustoszenie wywołuje taki wypadek w życiu całej rodziny. Wiemy również, że istnieje wiele organizacji, które niestrudzenie

działają na rzecz osób żyjących z urazem mózgu. Osbornes Law współpracuje m.in. z Headway, Headway East London oraz The Brain Injury Group.

Urazy głowy i mózgu często mają znaczący wpływ na mowę, pamięć i inne zdolności poznawcze. Podczas gdy wiele osób wraca do pełni zdrowia, niektórzy doświadczają poważnych wyzwań związanych ze zmianą stylu życia, jakie dotychczas prowadzili. Biorąc to pod uwagę, naszym celem jest, aby długofalowo wspomagać powrót do zdrowia. Dlatego podejmujemy współpracę z najlepszymi ekspertami medycznymi, którzy mogą doradzić w sprawie długoterminowych skutków urazu. Nasi prawnicy są w stanie uzyskać tymczasowe płatności na pokrycie kosztów rehabilitacji. Nie skupiamy się tylko na zabezpieczeniu finansowym. Naszym priorytetem jest dostęp do najlepszych terapeutów i opiekunów, którzy pomogą Ci odzyskać jakość życia.

Urazy kręgosłupa

Urazy rdzenia kręgowego są niezwykle poważne i często wyniszczające dla osoby poszkodowanej i jej rodziny. Roszczenia z tytułu urazów kręgosłupa obejmują uszkodzenia dysków i więzadeł w plecach i szyi, złamania kręgów oraz urazy rdzenia kręgowego.

Tam, gdzie rdzeń kręgowy został uszkodzony w wyniku wypadku, który miał miejsce w pracy lub na drodze, często dochodzi do nieodwracalnych zmian mających wpływ na całe nasze życie.

Doskonale wiemy, że klienci z urazami rdzenia kręgowego często potrzebują długoterminowego leczenia. Mamy świadomość, że w przypadku urazu kręgosłupa może nastąpić czasochłonny okres przystosowania. Jedni klienci wymagają dostosowania swojego domu, a inni potrzebują przyzwyczajenia się do korzystania z wózka inwalidzkiego. Niektórzy klienci mogą potrzebować kontaktu ze specjalistycznymi organizacjami charytatywnymi, lekarzami lub terapeutami, natomiast inni wymagać długoterminowej rehabilitacji i opieki do końca życia. Zdecydowana większość nie obejdzie się bez pomocy finansowej.

W Osbornes Law współpracujemy z wiodącymi specjalistami medycznymi, specjalistami ds. rehabilitacji, terapeutami zajęciowymi, a nawet architektami, aby mieć pewność, że wszystkie Twoje potrzeby zostaną uwzględnione. Od pierwszego dnia walczymy o wczesne finansowanie rehabilitacji, aby zapewnić odpowiednie warunki mieszkaniowe, opiekę, sprzęt oraz terapię.

Amputacje i uszkodzenia kończyn

Amputacja może zmienić w Twoim życiu dosłownie wszystko. Po pierwsze, musisz sobie poradzić z urazem fizycznym, który może wpłynąć na Twoją zdolność do pracy i wykonywanie codziennych czynności. Do tego dochodzą konsekwencje psychologiczne utraty kończyny i to w jaki sposób każdy przechodzi okres psychicznego przystosowania się. Reprezentujemy osoby, które doznały utraty kończyny w wyniku wypadku lub kolizji na drodze, wypadku rowerowego, wypadku przy pracy i innych incydentów w miejscach publicznych.

Osbornes Law posiada wieloletnie doświadczenie w pomaganiu pojedynczym osobom i ich rodzinom w radzeniu sobie z tymi zmianami. Jesteśmy dumnym członkiem Limbless Association i z pasją pomagamy nowym osobom po amputacji uzyskać natychmiastowy dostęp do porad i wsparcia wiodących ekspertów. Sposób, w jaki pomagamy, polega na upewnieniu się, że masz dostęp do najlepszego możliwego leczenia medycznego i chirurgicznego, najefektywniejszej rehabilitacji oraz że otrzymujesz odpowiednią rekompensatę finansową. Nasi prawnicy działają bardzo szybko, dlatego masz zapewnione leczenie oraz wczesne płatności finansowe.

Wiemy, że potrzeby Twoje i Twojej rodziny będą się zmieniać z czasem. Mając to na uwadze, celem naszych prawników jest zapewnienie Ci długotrwałego lub stałego wsparcia na przyszłość. Może ona wyglądać tak, że nie będziesz w stanie powrócić do pracy, którą wcześniej lubiłeś/lubiłaś. Twój prawnik weźmie to pod uwagę podczas negocjacji finansowych aspektów Twojego roszczenia.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!