Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

Contact us

Contact

Wypadek W Uk I Kompleksowa Pomoc Prawna

Od 1973 roku kancelaria Osbornes Law oferuje usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w Anglii i Walii.

Jeśli martwisz się kosztami odszkodowania za wypadek w UK, możesz spać spokojnie. Nasz zespół poprowadzi Twoją sprawą na zasadzie płatności honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy. Oznacza to, że masz możliwość wniesienia roszczenia bez ryzyka finansowego. Jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową reprezentację prawną i wsparcie rehabilitacyjne na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Każdego roku nasi doświadczeni prawnicy finalizują tysiące spraw o odszkodowanie od 1000 GBP do ponad 1 000 000 GBP.

W Osbornes Law zajmujemy się głównie roszczeniami o odszkodowanie z tytułu:

• wypadków śmiertelnych

• wypadków przy pracy

• wypadków drogowych (w tym roszczenia kierowców, ich pasażerów, pieszych, rowerzystów czy użytkowników komunikacji miejskiej)

• wypadków za granicą

• wypadków w rolnictwie

• zaniedbań medycznych

 

Jeśli doznałeś/doznałaś urazu w wyniku którejkolwiek z powyższych czynności, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatne porady dotyczące roszczeń.

Co nas wyróżnia?

W dzisiejszych czasach, w dobie rosnącej konkurencji, udzielenie porady wiąże się z czymś więcej niż opanowaniem samych przepisów prawnych. Wymaga empatii, dyskrecji, pragmatyzmu i zaangażowania w sprawę klienta. Osbornes Law stawia nade wszystko dobro poszkodowanego. Od ponad 40 lat jesteśmy liderem wśród kancelarii prawnych, opierając się na następujących zasadach:

• udzielamy jasnych, realnych porad, posługując się prostym językiem, unikając żargonu prawniczego,

• reprezentujemy wyłącznie osoby występujące z roszczeniami, nigdy ubezpieczycieli. Daje nam to gwarancję uniknięcia konfliktu interesów, gdy będziemy działać w Twoim imieniu,

• nasz 30-osobowy zespół jest kierowany przez partnerów i starszych prawników, których nadzór i wsparcie zapewnia dodatkowe doświadczenie wszystkim naszym klientom,

• udzielamy uczciwych odpowiedzi na Twoje pytania, nigdy nie składając fałszywych obietnic,

• słuchamy Cię i walczymy o Twoją sprawę, bo jesteś dla nas ważny/ważna.

Specjalizujemy się w roszczeniach z tytułu poważnych obrażeń, których skutkiem często są istotne zmiany życiowe. Ten typ odszkodowań wymaga wielodyscyplinarnej współpracy z różnymi lekarzami i innymi profesjonalistami. Podejmując taką współpracę, zapewniamy naszym klientom usługi diagnostyczne, leczenie i wsparcie psychologiczne.

Każda sprawa o odszkodowanie za wypadek jest inna, a wysokość odszkodowań znacznie się różni. Wiele czynników może mieć wpływ na otrzymane odszkodowanie. Nasi prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach powypadkowych posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że Twoje roszczenie obejmuje wszelkie wymagane wsparcie i rekompensatę finansową.

Wytyczne dotyczące odszkodowań za obrażenia ciała

Oprócz odszkodowania, które jest oceniane na podstawie dowodów medycznych dostarczonych przez eksperta medycznego lub biegłych, osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu może również dochodzić strat finansowych i wydatków, z których najważniejsze to:

o utrata zarobków – jeśli nie byłeś/byłaś w stanie pracować z powodu odniesionych obrażeń. Są one zwykle obliczane na podstawie zarobków sprzed wypadku. Osoba prowadząca działalność na własny rachunek będzie musiała dostarczyć kopie swoich zeznań podatkowych na poparcie wniosku o utratę zarobków.

o opieka i pomoc – jeśli w wyniku odniesionych obrażeń nie byłeś/byłaś w stanie poradzić sobie z opieką osobistą i codziennymi czynnościami, mogłeś/mogłaś wymagać czasu i uwagi ze strony rodziny oraz przyjaciół, którzy się Tobą opiekowali i pomagali Ci z codziennymi obowiązkami, takimi jak prace domowe, opieka nad dziećmi lub zakupy.

o wydatki medyczne – będziesz uprawniony/uprawniona do ubiegania się o zwrot kosztów z tytułu leczenia prywatnego, badań diagnostycznych, recept, leków bez recepty, opatrunków i wszelkich pomocy medycznych. Bardzo ważne jest zachowanie wszelkich dokumentów dowodowych, takich jak faktury, rachunki lub inne potwierdzenia płatności, aby móc otrzymać zwrot wydatków.

o koszty podróży – można również odzyskać koszty podróży spowodowanych wypadkiem lub urazami, np. koszty alternatywnych organizacji podróży w razie wypadku drogowego.

o przyszłe straty – jeśli zgodnie z Twoją historią medyczną, poniesiesz w przyszłości straty i wydatki z powodu niezdolności do pracy, wymagającej przyszłego leczenia, leków i pomocy medycznej, stanowi to część Twojego roszczenia.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Dlaczego warto nas wybrać?

  • Działamy bez pośredników
  • Szybko załatwiamy sprawy
  • Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań za wypadek w UK
  • Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

   

  Nasi Prawnicy

  Magdalena Knez

  wypadek w uk

  Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

  Tel. 020  7482 8436

  Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

  Zuzanna Piotrowicz

  Zuzanna

  Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

  Tel. 020 7681 8709

  Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

  Barbara Wojno

   

  Wojno

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

  Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie powypadkowe uk, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

  W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

  Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

  Tel. 020 7484 8450

  Email: barbara.wojno@osborneslaw.com

  Alicja Glabicka

  Glabicka

  Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

  Tel. 0207 681 8685

  Email: akg@osbornes.net

  Porady Prawne

  Dochodzenie Odszkodowań

  Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

  Zaniedbania medyczne

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  Related InsightsVIEW ALL

  1. Wypdek Rowerzysty
   22.5.2024

   Wypadek autobusu z rowerzystą

   Roszczenie w sprawie rowerzysty potrąconego przez autobus na skrzyżowaniu zostało pozytywnie rozstrzyganięte na korzyść strony poszkodowanej....

   Read more
  2. Wypadek przy maszynie
   21.5.2024

   Pracownik, który poślizgnął się w pracy,...

   Klient, który poślizgnął się w pracy, otrzymuje wysokie odszkodowanie Nasza prawniczka niedawno rozstrzygnęła sprawę o odszkodowanie z...

   Read more
  3. Wypadek Vana z rowrzysta
   18.5.2024

   Sześciocyfrowa rekompensata dla rowerzysty potrąconego przez...

   Nasza Prawniczka niedawno rozstrzygnęła sprawę dotyczącą rowerzysty, który został potrącony przez samochód podczas przechodzenia przez...

   Read more
  4. 13.5.2024

   Pomoc psychologiczna dla klienta, który był świadkiem...

   Zadośćuczynienie za wtórne obrażenia psychiczne. Nasz prawniczka, niedawno rozstrzygnęła sprawę dotyczącą roszczenia klienta, który...

   Read more
  5. Zadośćuczynienie dla klienta poszkodowanego w pracy
   6.5.2024

   Zadośćuczynienie dla klienta poszkodowanego w pracy

   Nasza prawniczka niedawno rozwiązała roszczenie na rzecz klienta, który doznał obrażeń w pracy. Naszemu prawnikowi udał...

   Read more
  6. Wypadek Na Chodniku
   30.4.2024

   60 000 funtów odszkodowania za wypadek z udziałem...

   Nasza prawniczka, niedawno wygrała odszkodowanie dla pieszego, który został potrącony przez samochód, który nie uważ...

   Read more
  7. Wypadek Motocoklowy
   21.4.2024

   £40,000 Odszkodowania Za Wypadek Motocyklowy

   Zapewnienie godziwego odszkodowania po wypadku motocyklowym. Ubezpieczyciele pozwanego składają początkową ofertę opieki przedmedycznej w wysokości 5500 funtów,...

   Read more
  8. Padaczka
   15.4.2024

   Zaniedbanie podczas operacji padaczki kończy się śmiercią

   Nasz zespół ds. zaniedbań klinicznych w Osbornes Law, niedawno rozstrzygnął długotrwałe roszczenie przeciwko fundacji NHS Foundation Trust w...

   Read more
  9. Poparzenia
   10.4.2024

   Poparzenia Wodą

   Pracownik fabryki otrzymuje 14 000 funtów za oparzenia gorącą wodą Nasz klient pracował w fabryce produkującej żywność. Odniósł...

   Read more
  10. Wypadek Na Polu
   19.3.2024

   Incydent na polu truskawek

   Incydent na polu truskawek Nasza klientka była w pracy, spacerowała po polu i niosła klatki z truskawkami,...

   Read more
  11. Wypadek Pieszego
   5.3.2024

   Pieszy potrącony przez samochód domaga się...

   Zrozumienie swoich praw jako pieszego Jeśli jesteś pieszym i zostałeś potrącony przez pojazd podczas przechodzenia przez ulicę,...

   Read more
  12. Ścieżka Rowerowa
   26.2.2024

   Wypadki Na Ścieżce Rowerowej

   Wstęp Jeśli masz szczęście i mieszkasz w okolicy, w której znajdują się wydzielone ścieżki rowerowe –...

   Read more
  13. wypadek przez car mooring
   19.2.2024

   Co to jest car dooring?

   Co to jest car dooring? Wypadki przy drzwiach mają miejsce, gdy kierowca pojazdu lub pasażer otwiera drzwi bez sprawdzenia,...

   Read more
  14. Zadośćuczynienie
   15.2.2024

   Roszczenie z tytułu wypadku śmiertelnego dla kierowcy...

   Nasza prawniczka specjalizująca się w sprawach odszkodowań, z sukcesem rozstrzygnęła sprawę o zadośćuczynienie w imieniu wdowy i...

   Read more
  15. Wypadki iNa Rondach
   13.2.2024

   Wypadki rowerowe na rondach

   Rowerzyści należą do najbardziej bezbronnych użytkowników dróg, szczególnie w głównych miastach Wielkiej Brytanii. Ronda...

   Read more
  16. Sad Najwyższy
   30.1.2024

   Wyrok Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii w...

   11 stycznia 2024 roku Sąd Najwyższy podtrzymał postanowienie Sądu Apelacyjnego oddalające roszczenia ofiary wtórnej w sprawach o...

   Read more
  17. Zaniedbanie Zdrowotne Dziecka
   18.1.2024

   Opóźniona diagnoza stanu przedrzucawkowego skutkująca tragiczną...

   Nasz współpracownik naszego działu zaniedbań klinicznych, rozstrzygnął niedawno roszczenie przeciwko Chelsea i Westminster Hospital NHS Foundation Trust. Nasza...

   Read more
  18. Wypadek Na Rowerze
   6.1.2024

   65 000 funtów odszkodowania dla rowerzysty potrąconego przez...

   Nasza prawniczka specjalizująca się w odszkodowaniach za obrażenia ciała, uzyskała niedawno około 65 000 funtów na...

   Read more
  19. Wypadek Rowerowy
   12.12.2023

   Rowerzysta potrącony przez sportowy samochód żąda 50...

   To był zwyczajny dzień w Londynie, kiedy wydarzyło się coś nie do pomyślenia. Nasz klient, doświadczony rowerzysta,...

   Read more
  20. 28.11.2023

   Osbornes Law – Zostało uznane za najlepsze miejsce...

   Wprowadzone w 2001 r. Listy najlepszych firm, na które warto pracować, oraz akredytacja najlepszych firm są obecnie uznawane za standard...

   Read more
  21. Wózki Widłowe
   19.11.2023

   Wózki Widłowe Przyczyną Wielu Wypadków

   Wózki widłowe są częstą przyczyną wypadków w miejscu pracy ze względu na błąd ludzki...

   Read more
  22. Wygrane Sprawy
   7.11.2023

   Ostatnio Wygrane Sprawy

   65 000 funtów odszkodowania dla rowerzysty potrąconego przez nieostrożnego kierowcę. Nasza prawniczka niedawno zaspokoiła roszczenie na rzecz rannego...

   Read more
  23. Pieszy z Porażeniem Mózgu
   24.10.2023

   Odszkodowanie Za Wypadek Z Poszkodowaniem Mózgu

   Naszym klientem był 68-letni bezdomny Polak, który został potrącony na przejściu z sygnalizacją świetlną. Mężczyzna doznał...

   Read more
  24. Samozatrudnienie
   23.9.2023

   Odszkodowania Dla Podwykonawców

   Samozatrudnienie ma swoje zalety, takie jak niezależność, swoboda twórcza, satysfakcja z pracy i kontrola nad obciążeniem pracą....

   Read more

  VIEW ALL