Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

Contact

Wypadek W Uk I Kompleksowa Pomoc Prawna

Od 1973 roku kancelaria Osbornes Law oferuje usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w Anglii i Walii.

Jeśli martwisz się kosztami odszkodowania za wypadek, możesz spać spokojnie. Nasz zespół poprowadzi Twoją sprawą na zasadzie płatności honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy. Oznacza to, że masz możliwość wniesienia roszczenia bez ryzyka finansowego. Jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową reprezentację prawną i wsparcie rehabilitacyjne na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Każdego roku nasi doświadczeni prawnicy finalizują tysiące spraw o odszkodowanie od 1000 GBP do ponad 1 000 000 GBP.

W Osbornes Law zajmujemy się głównie roszczeniami o odszkodowanie z tytułu:

• wypadków śmiertelnych

• wypadków przy pracy

• wypadków drogowych (w tym roszczenia kierowców, ich pasażerów, pieszych, rowerzystów czy użytkowników komunikacji miejskiej)

• wypadków za granicą

• wypadków w rolnictwie

• zaniedbań medycznych

 

Jeśli doznałeś/doznałaś urazu w wyniku którejkolwiek z powyższych czynności, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatne porady dotyczące roszczeń.

Co nas wyróżnia?

W dzisiejszych czasach, w dobie rosnącej konkurencji, udzielenie porady wiąże się z czymś więcej niż opanowaniem samych przepisów prawnych. Wymaga empatii, dyskrecji, pragmatyzmu i zaangażowania w sprawę klienta. Osbornes Law stawia nade wszystko dobro poszkodowanego. Od ponad 40 lat jesteśmy liderem wśród kancelarii prawnych, opierając się na następujących zasadach:

• udzielamy jasnych, realnych porad, posługując się prostym językiem, unikając żargonu prawniczego,

• reprezentujemy wyłącznie osoby występujące z roszczeniami, nigdy ubezpieczycieli. Daje nam to gwarancję uniknięcia konfliktu interesów, gdy będziemy działać w Twoim imieniu,

• nasz 30-osobowy zespół jest kierowany przez partnerów i starszych prawników, których nadzór i wsparcie zapewnia dodatkowe doświadczenie wszystkim naszym klientom,

• udzielamy uczciwych odpowiedzi na Twoje pytania, nigdy nie składając fałszywych obietnic,

• słuchamy Cię i walczymy o Twoją sprawę, bo jesteś dla nas ważny/ważna.

Specjalizujemy się w roszczeniach z tytułu poważnych obrażeń, których skutkiem często są istotne zmiany życiowe. Ten typ odszkodowań wymaga wielodyscyplinarnej współpracy z różnymi lekarzami i innymi profesjonalistami. Podejmując taką współpracę, zapewniamy naszym klientom usługi diagnostyczne, leczenie i wsparcie psychologiczne.

Każda sprawa o odszkodowanie za wypadek jest inna, a wysokość odszkodowań znacznie się różni. Wiele czynników może mieć wpływ na otrzymane odszkodowanie. Nasi prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach powypadkowych posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że Twoje roszczenie obejmuje wszelkie wymagane wsparcie i rekompensatę finansową.

Wytyczne dotyczące odszkodowań za obrażenia ciała

Oprócz odszkodowania, które jest oceniane na podstawie dowodów medycznych dostarczonych przez eksperta medycznego lub biegłych, osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu może również dochodzić strat finansowych i wydatków, z których najważniejsze to:

o utrata zarobków – jeśli nie byłeś/byłaś w stanie pracować z powodu odniesionych obrażeń. Są one zwykle obliczane na podstawie zarobków sprzed wypadku. Osoba prowadząca działalność na własny rachunek będzie musiała dostarczyć kopie swoich zeznań podatkowych na poparcie wniosku o utratę zarobków.

o opieka i pomoc – jeśli w wyniku odniesionych obrażeń nie byłeś/byłaś w stanie poradzić sobie z opieką osobistą i codziennymi czynnościami, mogłeś/mogłaś wymagać czasu i uwagi ze strony rodziny oraz przyjaciół, którzy się Tobą opiekowali i pomagali Ci z codziennymi obowiązkami, takimi jak prace domowe, opieka nad dziećmi lub zakupy.

o wydatki medyczne – będziesz uprawniony/uprawniona do ubiegania się o zwrot kosztów z tytułu leczenia prywatnego, badań diagnostycznych, recept, leków bez recepty, opatrunków i wszelkich pomocy medycznych. Bardzo ważne jest zachowanie wszelkich dokumentów dowodowych, takich jak faktury, rachunki lub inne potwierdzenia płatności, aby móc otrzymać zwrot wydatków.

o koszty podróży – można również odzyskać koszty podróży spowodowanych wypadkiem lub urazami, np. koszty alternatywnych organizacji podróży w razie wypadku drogowego.

o przyszłe straty – jeśli zgodnie z Twoją historią medyczną, poniesiesz w przyszłości straty i wydatki z powodu niezdolności do pracy, wymagającej przyszłego leczenia, leków i pomocy medycznej, stanowi to część Twojego roszczenia.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Dlaczego warto nas wybrać?

  • Działamy bez pośredników
  • Szybko załatwiamy sprawy
  • Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań za wypadek w UK
  • Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

   

  Nasi Prawnicy

  Magdalena Knez

  knez

  Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

  Tel. 020  7482 8436

  Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

  Zuzanna Piotrowicz

  Zuzanna

  Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

  Tel. 020 7681 8709

  Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

  Barbara Wojno

   

  Wojno

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

  Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie powypadkowe uk, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

  W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

  Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

  Tel. 020 7484 8450

  Email: barbara.wojno@osborneslaw.com

  Alicja Glabicka

  Glabicka

  Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

  Tel. 0207 681 8685

  Email: akg@osbornes.net

  Porady Prawne

  Dochodzenie Odszkodowań

  Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

  Zaniedbania medyczne

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  Related InsightsVIEW ALL

  1. 10.10.2021

   Wypadki Samozatrudnionych W Rolnictwie

   Praca w rolnictwie stanowi niebezpieczną branżę pod względem wypadków w Wielkiej Brytanii, a według raportu Health and...

   Read more
  2. 28.9.2021

   Osbornes reprezentuje rodzinę pracownika NHS

   Firma Osbornes reprezentuje rodzinę byłego pracownika NHS, który poniósł bolesną śmierć z powodu zaniedbania opieki szpitalnej. Starsza...

   Read more
  3. 21.9.2021

   70 000 funtów Odszkodowania

   Jeden z naszych prawników specjalizujący się w wypadkach rowerowych w Osbornes Law, wygrał sprawę poszkodowanego rowerzysty na kwotę...

   Read more
  4. 9.9.2021

   Roszczenia z tytułu urazu gł...

   Młoda kobieta opowiedziała o tym, jak została całkowicie oskalpowana i straciła ucho, kiedy jej wł...

   Read more
  5. 29.8.2021

   Wypadek na budowie spowodowany niebezpiecznym i...

   Pan C, młody obywatel Rumunii, przyjechał do tego kraju w 2015 roku, aby pracować. Niedługo po przyjeździe znalazł...

   Read more
  6. 13.8.2021

   Mężczyzna, który prawie zmarł...

   Mężczyzna, który doznał udaru i prawie umarł, gdy jego opiekunowie medyczni mieli aż 142 okazje, by podać mu lekarstwa. 63...

   Read more

  VIEW ALL