Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

Contact us

Contact

Wypadek W Uk I Kompleksowa Pomoc Prawna

Od 1973 roku kancelaria Osbornes Law oferuje usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w Anglii i Walii.

Jeśli martwisz się kosztami odszkodowania za wypadek, możesz spać spokojnie. Nasz zespół poprowadzi Twoją sprawą na zasadzie płatności honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy. Oznacza to, że masz możliwość wniesienia roszczenia bez ryzyka finansowego. Jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową reprezentację prawną i wsparcie rehabilitacyjne na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Każdego roku nasi doświadczeni prawnicy finalizują tysiące spraw o odszkodowanie od 1000 GBP do ponad 1 000 000 GBP.

W Osbornes Law zajmujemy się głównie roszczeniami o odszkodowanie z tytułu:

• wypadków śmiertelnych

• wypadków przy pracy

• wypadków drogowych (w tym roszczenia kierowców, ich pasażerów, pieszych, rowerzystów czy użytkowników komunikacji miejskiej)

• wypadków za granicą

• wypadków w rolnictwie

• zaniedbań medycznych

 

Jeśli doznałeś/doznałaś urazu w wyniku którejkolwiek z powyższych czynności, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatne porady dotyczące roszczeń.

Co nas wyróżnia?

W dzisiejszych czasach, w dobie rosnącej konkurencji, udzielenie porady wiąże się z czymś więcej niż opanowaniem samych przepisów prawnych. Wymaga empatii, dyskrecji, pragmatyzmu i zaangażowania w sprawę klienta. Osbornes Law stawia nade wszystko dobro poszkodowanego. Od ponad 40 lat jesteśmy liderem wśród kancelarii prawnych, opierając się na następujących zasadach:

• udzielamy jasnych, realnych porad, posługując się prostym językiem, unikając żargonu prawniczego,

• reprezentujemy wyłącznie osoby występujące z roszczeniami, nigdy ubezpieczycieli. Daje nam to gwarancję uniknięcia konfliktu interesów, gdy będziemy działać w Twoim imieniu,

• nasz 30-osobowy zespół jest kierowany przez partnerów i starszych prawników, których nadzór i wsparcie zapewnia dodatkowe doświadczenie wszystkim naszym klientom,

• udzielamy uczciwych odpowiedzi na Twoje pytania, nigdy nie składając fałszywych obietnic,

• słuchamy Cię i walczymy o Twoją sprawę, bo jesteś dla nas ważny/ważna.

Specjalizujemy się w roszczeniach z tytułu poważnych obrażeń, których skutkiem często są istotne zmiany życiowe. Ten typ odszkodowań wymaga wielodyscyplinarnej współpracy z różnymi lekarzami i innymi profesjonalistami. Podejmując taką współpracę, zapewniamy naszym klientom usługi diagnostyczne, leczenie i wsparcie psychologiczne.

Każda sprawa o odszkodowanie za wypadek jest inna, a wysokość odszkodowań znacznie się różni. Wiele czynników może mieć wpływ na otrzymane odszkodowanie. Nasi prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach powypadkowych posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że Twoje roszczenie obejmuje wszelkie wymagane wsparcie i rekompensatę finansową.

Wytyczne dotyczące odszkodowań za obrażenia ciała

Oprócz odszkodowania, które jest oceniane na podstawie dowodów medycznych dostarczonych przez eksperta medycznego lub biegłych, osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu może również dochodzić strat finansowych i wydatków, z których najważniejsze to:

o utrata zarobków – jeśli nie byłeś/byłaś w stanie pracować z powodu odniesionych obrażeń. Są one zwykle obliczane na podstawie zarobków sprzed wypadku. Osoba prowadząca działalność na własny rachunek będzie musiała dostarczyć kopie swoich zeznań podatkowych na poparcie wniosku o utratę zarobków.

o opieka i pomoc – jeśli w wyniku odniesionych obrażeń nie byłeś/byłaś w stanie poradzić sobie z opieką osobistą i codziennymi czynnościami, mogłeś/mogłaś wymagać czasu i uwagi ze strony rodziny oraz przyjaciół, którzy się Tobą opiekowali i pomagali Ci z codziennymi obowiązkami, takimi jak prace domowe, opieka nad dziećmi lub zakupy.

o wydatki medyczne – będziesz uprawniony/uprawniona do ubiegania się o zwrot kosztów z tytułu leczenia prywatnego, badań diagnostycznych, recept, leków bez recepty, opatrunków i wszelkich pomocy medycznych. Bardzo ważne jest zachowanie wszelkich dokumentów dowodowych, takich jak faktury, rachunki lub inne potwierdzenia płatności, aby móc otrzymać zwrot wydatków.

o koszty podróży – można również odzyskać koszty podróży spowodowanych wypadkiem lub urazami, np. koszty alternatywnych organizacji podróży w razie wypadku drogowego.

o przyszłe straty – jeśli zgodnie z Twoją historią medyczną, poniesiesz w przyszłości straty i wydatki z powodu niezdolności do pracy, wymagającej przyszłego leczenia, leków i pomocy medycznej, stanowi to część Twojego roszczenia.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Dlaczego warto nas wybrać?

  • Działamy bez pośredników
  • Szybko załatwiamy sprawy
  • Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań za wypadek w UK
  • Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

   

  Nasi Prawnicy

  Magdalena Knez

  knez

  Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

  Tel. 020  7482 8436

  Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

  Zuzanna Piotrowicz

  Zuzanna

  Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

  Tel. 020 7681 8709

  Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

  Barbara Wojno

   

  Wojno

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

  Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie powypadkowe uk, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

  W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

  Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

  Tel. 020 7484 8450

  Email: barbara.wojno@osborneslaw.com

  Alicja Glabicka

  Glabicka

  Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

  Tel. 0207 681 8685

  Email: akg@osbornes.net

  Porady Prawne

  Dochodzenie Odszkodowań

  Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

  Zaniedbania medyczne

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  Related InsightsVIEW ALL

  1. zebra crossing
   29.4.2023

   Autobus potrącił pieszego

   Nasza prawniczka niedawno wygrała się w imieniu  pieszego na kwotę 12 000 funtów. Pieszy stał na chodniku, gdy kierowca autobusu...

   Read more
  2. Rolnictwo Wypadek
   27.4.2023

   Uraz Spowodowany Przez Brak Ostrożości

   Nasza prawniczka ds. obrażeń ciała w Osbornes Law, niedawno reprezentowała klienta, który doznał obrażeń zmieniają...

   Read more
  3. cyclist
   23.4.2023

   Co należy niezwłocznie zrobić po wypadku...

   Jeśli brałeś udział w wypadku rowerowym, na miejscu zdarzenia możesz doświadczyć szoku i dezorientacji. W zależ...

   Read more
  4. Kolejna wygrana sprawa na kwotę £30.000
   16.4.2023

   Kolejna wygrana sprawa na kwotę £30.000

   Kolejna wygrana sprawa naszej klientki Pani D. V, która przyjechała do Londynu, aby uczyć się angielskiego. W dniu...

   Read more
  5. bike tyre
   26.3.2023

   Lekarz NHS został potrącony przez nieuważnego...

   Borland - lekarz NHS został potrącony przez nieuważnego kierowcę. Nasz prawnik w Osbornes Law, uzyskał 6-cyfrowe odszkodowanie dla...

   Read more
  6. Bicycles
   20.3.2023

   £60,000 Dla Poszkodowanego Rowerzysty

   Andrew Middlehurst niedawno zawarł ugodę w sprawie pozwu o odszkodowanie rowerzysty, który został uderzony przez samochód podczas przejeż...

   Read more
  7. Rush hour in London
   24.1.2023

   3 Miliony Odszkodowania Dla Motocyklisty

   Nasz zespół, uregulował roszczenie na rzecz 27-letniego motocyklisty, który brał udział w wypadku drogowym, na ponad 3 miliony funtów....

   Read more
  8. Man is making audit of household expenses
   13.1.2023

   Wypadki W Pracy Pytania I Odpowiedzi

   Nikt nie spodziewa się obrażeń w pracy, ale kiedy wypadki się zdarzają, ważne jest, aby wiedzieć, jakie kroki...

   Read more
  9. Negligencia medica - Caso de estudio
   28.12.2022

   Zaniedbałość Przy Przeszczepie Nerki

   Powód przeciwko Royal Free London NHS Trust Osbornes osiągnęli ugodę w imieniu powoda, który wszczął postę...

   Read more
  10. Accident în construcții
   19.12.2022

   Wypadek Na Wysokości

   Pan M, przyjechał do Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę w branży budowlanej jako pomocnik. W marcu 2019 r. pracował na...

   Read more
  11. The doctor looks at the x-ray
   29.11.2022

   Rak piersi – Badania mammograficzne i zaniedbania

   Badania przesiewowe w kierunku wykrycia raka piersi w Wielkiej Brytanii uległy znacznej poprawie dzięki badaniom poprawiającym zrozumienie...

   Read more
  12. Modern dental office interior
   19.11.2022

   Wygrana Sprawa Po Zaniedbaniu Dentystycznym

   Osbornes Law osiągnęło kolejny pomyślny wynik dla klienta, który wystąpił z roszczeniem przeciwko lekarzom dentystom...

   Read more
  13. Ambulance outside a hospital Accident and Emergency department.
   12.11.2022

   Długie Oczekiwania Na Przybycie Karetek Pogotowia

   Healthcare Safety Investigation Branch (HSIB) stwierdził, że pacjenci mogą być narażeni na ryzyko dalszych obrażeń podczas oczekiwania na...

   Read more
  14. Pregnant woman performing cardiotocography CTG
   5.11.2022

   Chirurg Uszkodził Organy Setki Pacjentów

   Szpital Walsall Manor zaprosił prawie 600 pacjentów na badania kontrolne po tym, jak odkryto, że chirurg Mian Munawar Shah mó...

   Read more
  15. cyclist in camden, london
   23.10.2022

   Ostatnio Wygrane Sprawy

   Pracownik IT otrzymuje 40 000 £ po wypadku Pracownik IT został potrącony podczas dojeżdżania do pracy przez samochód skrę...

   Read more
  16. Cyclist on a street in London
   9.10.2022

   50 000 Funtów Dla Rowerzysty

   Nasz prawnik ze specjalistycznego zespołu urazów rowerzystów w Osbornes Law, niedawno załatwił sprawę dla rowerzysty w...

   Read more
  17. indemnizacion por lesiones siendo autonomo
   25.9.2022

   Wypadki Budowlane

   Pracownicy branży budowlanej codziennie napotykają w pracy zagrożenia fizyczne, które mogą prowadzić do wszelkiego rodzaju wypadków...

   Read more
  18. Zagrożenie przy porodzie
   5.9.2022

   Poważne obrażenia przy porodzie

   Zespół ds. zaniedbań medycznych w Osbornes Law niedawno wynegocjował ugodę w sprawie, w której nasza klientka doznała poważ...

   Read more
  19. Nacimiento inapropiado o nacimiento injusto
   28.8.2022

   Niewłaściwe narodziny – wygrane studium przypadku

   Nasza klientka J zaszła w ciążę w październiku 2015 roku i podjęła trudną decyzję o przerwaniu ciąży....

   Read more
  20. asian old man devastated by bad news
   14.8.2022

   Czas oczekiwania NHS i dostępność łóżek

   Wśród rekordowych fal upałów i długiej listy oczekujących pacjentów z powodu zaległości...

   Read more
  21. Medical doctor in empty hospital corridor
   7.8.2022

   Organizacja Do Spraw Raportów Bezpieczeństwa

   HSIB (Healthcare Safety Investigation Branch) to niezależna organizacja składająca się z zespołu badaczy i analityków,...

   Read more
  22. accidente de bicicleta
   25.7.2022

   Odszkodowanie Dla Rowerzysty Drastycznie Potrąconego

   Zadzwoń Po Bezpłatną Poradę ☎ 0203 944 5630 Jeden z naszych prawników ze specjalistycznego zespołu ds. urazów rowerowych w Osbornes...

   Read more
  23. Insulin injection needle or pen for use by diabetics
   17.7.2022

   Nadużycia Insuliny W Szpitalach

   Pilna Pomoc! Zadzwoń 0204 502 9598 Sto lat temu insulinę po raz pierwszy zastosowano w leczeniu 14-letniego chłopca umierającego na cukrzycę...

   Read more
  24. aeroplane
   4.7.2022

   Wypadki Na Pokładzie Samolotu Lub Statku

   Jak ubiegać się o odszkodowanie za wypadek, który wydarzył się na pokładzie samolotu lub statku/łodzi? Jeśli...

   Read more

  VIEW ALL