Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

Contact

Wypadek W Uk I Kompleksowa Pomoc Prawna

Od 1973 roku kancelaria Osbornes Law oferuje usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w Anglii i Walii.

Jeśli martwisz się kosztami odszkodowania za wypadek, możesz spać spokojnie. Nasz zespół poprowadzi Twoją sprawą na zasadzie płatności honorarium tylko w przypadku wygrania sprawy. Oznacza to, że masz możliwość wniesienia roszczenia bez ryzyka finansowego. Jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową reprezentację prawną i wsparcie rehabilitacyjne na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Każdego roku nasi doświadczeni prawnicy finalizują tysiące spraw o odszkodowanie od 1000 GBP do ponad 1 000 000 GBP.

W Osbornes Law zajmujemy się głównie roszczeniami o odszkodowanie z tytułu:

• wypadków śmiertelnych

• wypadków przy pracy

• wypadków drogowych (w tym roszczenia kierowców, ich pasażerów, pieszych, rowerzystów czy użytkowników komunikacji miejskiej)

• wypadków za granicą

• wypadków w rolnictwie

• zaniedbań medycznych

 

Jeśli doznałeś/doznałaś urazu w wyniku którejkolwiek z powyższych czynności, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatne porady dotyczące roszczeń.

Co nas wyróżnia?

W dzisiejszych czasach, w dobie rosnącej konkurencji, udzielenie porady wiąże się z czymś więcej niż opanowaniem samych przepisów prawnych. Wymaga empatii, dyskrecji, pragmatyzmu i zaangażowania w sprawę klienta. Osbornes Law stawia nade wszystko dobro poszkodowanego. Od ponad 40 lat jesteśmy liderem wśród kancelarii prawnych, opierając się na następujących zasadach:

• udzielamy jasnych, realnych porad, posługując się prostym językiem, unikając żargonu prawniczego,

• reprezentujemy wyłącznie osoby występujące z roszczeniami, nigdy ubezpieczycieli. Daje nam to gwarancję uniknięcia konfliktu interesów, gdy będziemy działać w Twoim imieniu,

• nasz 30-osobowy zespół jest kierowany przez partnerów i starszych prawników, których nadzór i wsparcie zapewnia dodatkowe doświadczenie wszystkim naszym klientom,

• udzielamy uczciwych odpowiedzi na Twoje pytania, nigdy nie składając fałszywych obietnic,

• słuchamy Cię i walczymy o Twoją sprawę, bo jesteś dla nas ważny/ważna.

Specjalizujemy się w roszczeniach z tytułu poważnych obrażeń, których skutkiem często są istotne zmiany życiowe. Ten typ odszkodowań wymaga wielodyscyplinarnej współpracy z różnymi lekarzami i innymi profesjonalistami. Podejmując taką współpracę, zapewniamy naszym klientom usługi diagnostyczne, leczenie i wsparcie psychologiczne.

Każda sprawa o odszkodowanie za wypadek jest inna, a wysokość odszkodowań znacznie się różni. Wiele czynników może mieć wpływ na otrzymane odszkodowanie. Nasi prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach powypadkowych posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że Twoje roszczenie obejmuje wszelkie wymagane wsparcie i rekompensatę finansową.

Wytyczne dotyczące odszkodowań za obrażenia ciała

Oprócz odszkodowania, które jest oceniane na podstawie dowodów medycznych dostarczonych przez eksperta medycznego lub biegłych, osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu może również dochodzić strat finansowych i wydatków, z których najważniejsze to:

o utrata zarobków – jeśli nie byłeś/byłaś w stanie pracować z powodu odniesionych obrażeń. Są one zwykle obliczane na podstawie zarobków sprzed wypadku. Osoba prowadząca działalność na własny rachunek będzie musiała dostarczyć kopie swoich zeznań podatkowych na poparcie wniosku o utratę zarobków.

o opieka i pomoc – jeśli w wyniku odniesionych obrażeń nie byłeś/byłaś w stanie poradzić sobie z opieką osobistą i codziennymi czynnościami, mogłeś/mogłaś wymagać czasu i uwagi ze strony rodziny oraz przyjaciół, którzy się Tobą opiekowali i pomagali Ci z codziennymi obowiązkami, takimi jak prace domowe, opieka nad dziećmi lub zakupy.

o wydatki medyczne – będziesz uprawniony/uprawniona do ubiegania się o zwrot kosztów z tytułu leczenia prywatnego, badań diagnostycznych, recept, leków bez recepty, opatrunków i wszelkich pomocy medycznych. Bardzo ważne jest zachowanie wszelkich dokumentów dowodowych, takich jak faktury, rachunki lub inne potwierdzenia płatności, aby móc otrzymać zwrot wydatków.

o koszty podróży – można również odzyskać koszty podróży spowodowanych wypadkiem lub urazami, np. koszty alternatywnych organizacji podróży w razie wypadku drogowego.

o przyszłe straty – jeśli zgodnie z Twoją historią medyczną, poniesiesz w przyszłości straty i wydatki z powodu niezdolności do pracy, wymagającej przyszłego leczenia, leków i pomocy medycznej, stanowi to część Twojego roszczenia.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 020 7485 8811

Napisz do nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!


  Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

  Dlaczego warto nas wybrać?

  • Działamy bez pośredników
  • Szybko załatwiamy sprawy
  • Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań za wypadek w UK
  • Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

   

  Nasi Prawnicy

  Magdalena Knez

  knez

  Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

  Tel. 020  7482 8436

  Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

  Zuzanna Piotrowicz

  Zuzanna

  Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

  Tel. 020 7681 8709

  Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

  Barbara Wojno

   

  Wojno

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

  Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie powypadkowe uk, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

  W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

  Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

  Tel. 020 7484 8450

  Email: barbara.wojno@osborneslaw.com

  Alicja Glabicka

  Glabicka

  Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

  Tel. 0207 681 8685

  Email: akg@osbornes.net

  Porady Prawne

  Dochodzenie Odszkodowań

  Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

  Zaniedbania medyczne

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

  • Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt wszystkim się zajęli od A do Z. Bardzo polecam.

   Marzena K

  • Bardzo polecam Osbornes Law. Bardzo profesjonalna i miła pomoc na wszystkich etapach dochodzenia odszkodowania. Przejrzyste zasady współpracy i bardzo dobry kontakt, polscy prawnicy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany i oni go wygrali.

   Marek R

  • Skuteczni i życzliwi prawnicy, polecam.

   Karol M

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wydawało się niemożliwe uzyskać odszkodowanie, ale moja sprawa zakończyła pomyślnie dla mnie. Polecam gorąco wszystkim. Najlepsza porada w Londynie.

   Krzysztof P

  • Wielkie podziękowania dla Magdaleny Knez za pomoc w mojej sprawie. W moim przypadku była świetnym prawnikiem. Była bardzo pomocna, informowała mnie na bieżąco o wszystkim, co się dzieje, przyjazna i łatwa w rozmowie zarówno po angielsku jak i po polsku. Polecam ją jako prawnika a takze kancelarie prawna Osbornes Law.

   Tom B

  • Kancelaria Osbornes zadziałała bez zastrzeżeń, moja sprawa została zakończona pozytywnie.

   Mariola N

  Related InsightsVIEW ALL

  1. 21.6.2022

   Koniec Obwinień Przy Rozwodzie

   „Gra w obwinianie” rozwodów przeszła do historii i pojawiły się długo oczekiwane reformy prawa rozwodowego w...

   Read more
  2. 6.6.2022

   Kolejna Wygrana Sprawa Rowerzysty

   Prawnik zajmujący się wypadkami rowerowymi, niedawno załatwił sprawę poszkodowanej rowerzystki, która doznała poważnych obrażeń...

   Read more
  3. 28.5.2022

   Wyskość Odszkodowania

   Często zadawane nam są pytania  o kwoty jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania w Anglii i Walii. Na to...

   Read more
  4. nurse in hospital
   22.5.2022

   Uraz spowodowany podczas zabiegu

   Jedna z naszych prawniczek została poinstruowana w sprawie roszczenia przeciwko szpitalowi uniwersyteckiemu Luton & Dunstable, w którym nasz...

   Read more
  5. highway code bike lights
   14.5.2022

   Nowy Kodeks Drogowy Dla Rowerzystów

   Nowe zasady kodeksu drogowego dla rowerzystów Pod koniec stycznia 2022 r. zaktualizowano kodeks drogowy, aby uczynić brytyjskie drogi bezpieczniejszymi dla...

   Read more
  6. 4.5.2022

   Ucieczka Sprawcy Wypadku

   Odszkodowania za wypadki w których sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Wypadki w których kierujący, który opuszcza...

   Read more
  7. 30.4.2022

   Odszkodowanie za uszkodzenie kolana

   Jeden z naszych partnerterów w wydziale odszkodowań, złożył niedawno wniosek o wypadek przy pracy. Nasza klientka, któ...

   Read more
  8. Skutery Electryczne
   25.4.2022

   Skutery I Rowery Elektryczne

   Rowery i skutery elektruczne – dziś są wszędzie, więc nie ma potrzeby ich przedstawiać. Co zaskakujące, wiele osó...

   Read more
  9. 18.4.2022

   NHS i wykrycia nowotworów

   Komisja ds. Zdrowia i Opieki Społecznej opublikowała niedawno 52-stronicowy raport na temat usług onkologicznych, rozszerzając kryzys...

   Read more
  10. Odpowiedzialność TFL
   26.3.2022

   Odszkodowanie Od Londyńskiego Biura Transportu

   Roszczenie o odszkodowanie za poważny problem neurologiczny po tym, jak znak londyńskiego metra uderzył podróżującego na...

   Read more
  11. bike accident
   20.3.2022

   Potrącony przez londyńską taksówkę

   Nasz prawnik specjalizujący się w urazach rowerowych, wygrał sprawę rowerzysty, który został potrącony przez czarną taksówkę...

   Read more
  12. wypadki rowerowe
   18.3.2022

   Co należy niezwłocznie zrobić po wypadku...

   Jeśli brałeś udział w wypadku rowerowym, na miejscu zdarzenia możesz doświadczyć szoku i dezorientacji. W zależ...

   Read more
  13. Porod Dziecka
   17.3.2022

   Pomyślne rozstrzygnięcie roszczenia za urodzenie dziecka

   Pomyślne rozstrzygnięcie roszczenia za urodzenie dziecka, mimo stosowania zalecanej przez lekarza metody antykoncepcji! Nasza klientka zaszła w...

   Read more
  14. Ambulance
   14.3.2022

   Katastrofalny Uraz Mózgu

   Nasza klientka uczestniczyła w kolizji przy dużej prędkości na angielskiej autostradzie, jadąc jako pasażer...

   Read more
  15. 11.3.2022

   Zaniedbanie Kardiologiczne

   W tej sprawie kardiologicznej zostaliśmy poinstruowani przez wdowę po 55-letnim mężczyźnie, który pewnego wieczoru po powrocie...

   Read more
  16. 27.2.2022

   Urazy Przy Porodzie

   Kliknij i Zadzwoń Prawo Osbornes specjalizuje się w pomocy rodzinom, które doznały urazu przy porodzie. Reprezentowaliśmy rodziny,...

   Read more
  17. ambulance
   20.2.2022

   Wypadek Furgonetki

   Kliknij i Zadzwoń Nasz 25-letni klient był pasażerem furgonetki serwisowej, gdy uderzył w niego ciężki pojazd. Problem polegał...

   Read more
  18. 13.2.2022

   £600 Tys Funtów Odszkodowania

   Kliknij i Zadzwoń Młody klient, który stracił kończynę w wyniku wypadku na farmie, wygrał w imieniu naszego...

   Read more
  19. accidente de bicicleta
   9.2.2022

   Wysokie odszkodowanie dla rowerzysty

   Kliknij i Zadzwoń Jeden z naszych prawników specjalizujący się w urazach rowerowych, załatwił korzystnie sprawę rowerzysty, któ...

   Read more
  20. heart monitor
   22.1.2022

   Zaniedbanie Kardiologiczne

   Kliknij i Zadzwoń W tym roszczeniu o zaniedbanie kardiologiczne zostaliśmy poinstruowani przez 42-letniego Polaka, który trafił na oddział...

   Read more
  21. Barbara Wojno
   17.1.2022

   Sukcesem zakończona sprawa

   Nasz Prawnik, Pani Barbara Wojno z sukcesem zakończyła bardzo ciekawą sprawę Pana K. rowerzysty który 14 sierpnia 2018 r....

   Read more
  22. Compensatie amputare picior
   9.1.2022

   Wysokie Odszkodowanie Za Uszczerbek Na Zdrowiu

   Pan N, 30-letni pracownik, przyjechał do Wielkiej Brytanii, aby pracować ze swoim teściem na początku 2018 r. Znalazł pracę...

   Read more
  23. accident at work injury
   30.11.2021

   Odszkodowanie: jak udowodnić, że zdarzył się wypadek przy...

   Prawo Anglii i Walii stanowi, że osoba poszkodowana (wnioskodawca lub pracownik) musi udowodnić swoje uprawnienia i roszczenia. Osoba, od któ...

   Read more
  24. 7.11.2021

   Wysoka Kwota Odszkodowania

   Pan S szedł przez podwórko w pracy, kiedy został przejechany od tyłu przez wózek widłowy. Doznał...

   Read more

  VIEW ALL