Chevron pointing up icon

Wypadek w UK

Prawnicy Od Wypadków

 

Wypadek W UK Polski Prawnik

Wypadek samochodowy czy jakikolwiek wypadek w uk, naraża życie ludzkie. W trakcie swojej działalności zawodowej, od momentu powstania od 1973 roku do dnia dzisiejszego, kancelaria Osbornes Law zdobyła doskonałą reputację w kraju, a jej osiągnięcia zawodowe są uznawane za takie w najważniejszych przewodnikach prawnych w Wielkiej Brytanii.

Kancelaria Osbornes Law wyróżnia się wysokim poziomem wiedzy fachowej i skutecznością, z uznanym i doświadczonym zespołem ponad 100 prawników i personelu pomocniczego. Kwalifikacje zawodowe oraz wyjątkowe uznanie członków zespołu i naszych wyspecjalizowanych działów pozwalają nam podejść do najbardziej skomplikowanych spraw, alokując wszystkie posiadane zasoby w interesie klienta, w celu uzyskania zasłużonych odszkodowań. Osbornes Law jest liderem w dochodzeniu odszkodowań, reprezentując ofiary katastrofalnych wypadków, w tym relacjonowane przez media, jak np. Wypadek kolejowy Croydon w 2016 roku.

Nasi prawnicy  służą pomocą w każdej formie porady prawnej lub pomocy, której możesz potrzebować. Szczycimy się tym, że jesteśmy firmą prawniczą oferującą pełen zakres dzialalności, oferującą niezrównane standardy usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w udzielaniu porad prawnych nasze zespoły ekspertów działają w wielu różnych przypadkach odszkodowań. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie zadośćuczynień? Miałeś wypadek uk polski prawnik jest tutaj, aby Ci pomóc, więc aby uzyskać indywidualną obsługę, skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać z jednym z naszych wyspecjalizowanych prawników z Londynu.

Odszkodowanie za wypadek w Anglii

Zdarzenia losowe mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Nieszczęśliwy wypadek nie tylko pozostawia Cię z urazami fizycznymi i psychicznymi, ale też zmusza Cię lub Twoją rodzinę do przewlekłego i frustrującego załatwiania spraw z lekarzami, pracodawcą i policją. Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny Prawnik w UK może uzyskać dla Ciebie wysokie kwoty odszkodowań. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci przejść przez ten okres z jak najmniejszą ilością stresu.

Osbornes jest jedną z wiodących kancelarii prawnych na rynku, specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń za szkodę na zdrowiu.
Już od prawie 50 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach uzyskać odszkodowania.

Pomagamy naszym klientom na podstawie umowy nie wygrasz nie płacisz.
Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Działamy bez pośredników

Szybko załatwiamy sprawy

Wygrywamy najwyższe sumy odszkodowań

Jesteśmy czołową firmą w zakresie dochodzenia odszkodowań

 

Nasi Prawnicy

Magdalena Knez

knez

Magdalena Knez posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań powypadkowych w Wielkiej Brytanii,  w tym spraw wypadków drogowych, wypadków w pracy, potknięć i poślizgnięć

Tel. 020  7482 8436

Email: magdalena.knez@osborneslaw.com

Zuzanna Piotrowicz

Zuzanna

Zuzanna Piotrowicz ukończyła Graduate Diploma in Law na Uniwersytecie Westminster i dołączyła do Osbornes jako Praktykant Adwokacki w dziale uszczerbku na zdrowiu oraz zaniedbań medycznych

Tel. 020 7681 8709

Email: Zuzanna.Piotrowicz@osborneslaw.com 

Barbara Wojno

Wojno

Barbara Wojno  jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia prawnicze w Polsce oraz wykwalifikowała się jako prawnik w Anglii ( Chartered Legal Executive Lawyer) .

Barbara zajmuje się większością spraw o odszkodowanie, w tym wypadkami w pracy, wypadkami drogowymi, sprawami do MIB.

W wolnym czasie Barbara uwielbia jeżdzić rowerem oraz biegać.

Jeżeli masz pytanie odnośnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, nie wahaj się i skontaktuj się z Barbarą.

Tel. 020 7484 8450

Email: barbarawojno@osbornes.net

Alicja Glabicka

Glabicka

Alicja ukończyła studia licencjackie na wydziale prawa z wyróżnieniem 2:1, a następnie podjęła Podyplomowe Studia Aplikanckie w Kaplan Law School w 2011 r. Obecnie studiuje na wydziale prawa w Nottingham Law School uczęszczając w trybie niestacjonarnym na studia magisterskie LLM Legal Practice.

Tel. 0207 681 8685

Email: akg@osbornes.net

Porady Prawne

Odszkodowania

Nasz zespół adwokatów posiada ogromne doświadczenie z zakresu odszkodowań za wypadki w pracy, wypadki drogowe oraz urazy odniesione podczas wyjazdów wakacyjnych poza granice UK, również te na pokładzie statku lub samolotu.

Prawo Rodzinne

Jeśli władze lokalne rozważają wszczęcie postępowania w sprawie przejęcia opieki nad dzieckiem (child care proceedings), chciałbyś odwołać się od decyzji o natychmiastowym umieszczeniu go w rodzinie zastępczej lub uzyskać z nim kontakt, skontaktuj sią z naszymi prawnikami.

Zaniedbania medyczne

Specjalizujemy się w różnego rodzaju obrażeniach spowodowanych zaniedbaniami medycznymi i możemy pomóc w pełnym zakresie roszczeń z tego tytułu: od drobnych urazów do zmieniających życie obrażeń, takich jak uszkodzenie rdzenia kręgowego czy uszkodzenie mózgu.

 

Wypadek w UK
Odszkodowanie za wypadek

 

  Speak to a Lawyer.

  Accreditations

  Latest Personal Injury News

  Introducing Your Personal Injury Legal Team

  Osbornes has an experienced team of specialist personal-injury lawyers to assist with your case / situation

  arrow pointing up

  Camden

  Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
  Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
  DX Number 57053 Camden Town

  Hampstead

  28A Hampstead High Street, Hampstead, NW3 1QA
  Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660

  Your Privacy | Cookies Policy

  Contact a Lawyer

  Enter your details below to receive a call from Osbornes:


   Trustpilot

   Speak To A Lawyer

   Skontaktuj Się