Právne služby pre Slovákov a Čechov

Contact

Právne služby pre Slovákov a Čechov

Za posledných 40 rokov sme pomohli tisícom zranených vymôcť milióny libier. Na Slovesku a v Čechách ešte dodnes nie je zvykom najať advokáta na riešenie problému či súdiť sa a preto môžete mať pocit, že ani v Anglicku by ste nemali postupovať ináč. Ak sa rozhodnete nekonať, ukracujete sa o možnosť dožiadať sa spravodlivosti. Pomôžeme Vám nasledovných typoch prípadov:

Pracovné úrazy

 • Úrazy v skladoch
 • Úrazy agentúrnych a príležitostných pracovníkov
 • Úrazy na stavbách
 • Živnostníci na stavbách a odškodnenie
 • Dopravné nehody
 • Nehody cyklistov
 • Pochybenie lekárov

Súčasťou nášho právnického tímu sú odborníci, ktorí zvážia podrobnosti vášho prípadu a navrhnú najvhodnejší spôsob jeho riešenia, ak je reálna šanca so žiadosťou uspieť.

Kontaktujte nás

For a free initial conversation call 07752 551 479

Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme


  Kontaktujte nás

  For a free initial conversation call 07752 551 479

  Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme


   • Pán Jaro Bernat ako zástupca Slovákov, v spoločnosti Osborne's Solicitors bol profesionál ale aj priateľ . Kedykoľvek vysvetlil všetok právny žargón a vďaka tomu bolo situácii oveľa ľahšie porozumieť. Najmä v ťažkej dobe Covid -19 bol Jaroslav viac ako poradcom. Strávil so mnou veľa hodín telefonickými konzultáciami nielen o mojom prípade. Rovnako dôležité je, že aj jeho kolegyňa, ktorá ma priamo zastupovala bola prístupná keď som potrebovala jej názor alebo radu. Po úspešnom ukončení môjho prípadu by som ju bez váhania odporučila každému, kto by potreboval pomoc v prípade úrazu V UK.

    Stani C

   • Advokát mal nápomocný, profesionálny prístup pri riešení prípadu. Odlišnosť riešenia v UK bola konzultovaná, vysvetlená. Prípad bol poriešený podľa očakávania. Ďakujem a doporučujem túto advokátsku kanceláriu.

    Viera D

   • V prvom rade by sme chceli podakovat Panovi Bernatovi ze to za nas dotiahol do finalneho konca. Velmi profesionalna a diskretna advokatska poradna odporucam vsetkym.

    SYLVIE G

   Nemám žiadne výhrady, veľmi dobre služby... Profesionáli...
   Frantisek M.
   Odporucam p.Bernata.Velmi dobry pristup.
   Roman N.
   p.Bernat bol veľmi tolerantný, zhovievavy a napomocny v našej situácii… sme veľmi radi že nás zastupoval pri riešení nášho problému.
   Barny G.
   Maria H.
   Profesionalny a promptny pristup. Vzdy som bol vcas informovany o podrobnostiach a dalsom vyvoji mojho pripadu, akou cestou sa bude pripad uberat.Advokata Jara odporucam, clovek sa na neho moze spolahnut, ze urobi vsetko pre to aby vam pomohol. Osobna skusenost bola velmi pozitivna. Ak by som potreboval aj v buducnosti pravnu pomoc urcite by som nevahal a na advokata Jara by som sa rad obratil.
   Daniel K.
   Pán Bernat je odborník a ústretový pre klienta. Stále bol ochotný komunikácie. Ja môžem povedať len toľko, že túto spoločnosť ohodnocujem 10 bodov z 10 a len odporučiť všetkým čo budú potrebovať pomoc. Ďakujem pekne za Vašu prácu a trpezlivosti.
   Gabriel V.
   Bol som velmi spokojny s panom Bernatom, urcite by som firmu odporucil. Bol velmi napomocny, mal profesionalny pristup a zaroven mi dal pocit, ze plni aj ulohu priatela, ktoreho prave v tej chvili potrebujete ked riesite narocny pripad.
   Slavomir G.
   Andrea S.
   Pán Jaro Bernat ako zástupca Slovákov, v spoločnosti Osborne's Solicitors bol profesionál ale aj priateľ . Kedykoľvek vysvetlil všetok právny žargón a vďaka tomu bolo situácii oveľa ľahšie porozumieť. Najmä v ťažkej dobe Covid -19 bol Jaroslav viac ako poradcom. Strávil so mnou veľa hodín telefonickými konzultáciami nielen o mojom prípade. Rovnako dôležité je, že aj jeho kolegyňa, ktorá ma priamo zastupovala bola prístupná keď som potrebovala jej názor alebo radu. Po úspešnom ukončení môjho prípadu by som ju bez váhania odporučila každému, kto by potreboval pomoc v prípade úrazu V UK.
   Stani C.
   V prvom rade by sme chceli podakovat Panovi Bernatovi ze to za nas dotiahol do finalneho konca. Velmi profesionalna a diskretna advokatska poradna odporucam vsetkym .
   SYLVIE G.
   Advokát mal nápomocný, profesionálny prístup pri riešení prípadu. Odlišnosť riešenia v UK bola konzultovaná, vysvetlená. Prípad bol poriešený podľa očakávania. Ďakujem a doporučujem túto advokátsku kanceláriu.
   Viera D.
   AdamGamerTv H.
   Velice spokojna
   Marie F.

   NovinkyVIEW ALL

   1. 15.6.2021

    ODŠKODNÉ PRE AGENTÚRNYCH A...

    Sú ich práva rovnaké ako práva stálych zamestnancov? Pravidlá na chranu zdravia a bezpečnosti pri prá...

    Read more
   2. 7.6.2021

    Kompenzácia po pracovnom úraze: ako...

    V tomto právnom systéme bohužiaľ nejde o to, či máte pravdu, ale o to či ju...

    Read more
   3. 12.4.2021

    Nie je právnik, ako prá...

    Špecializujem sa na vybavovanie odškodného po úraze, dopravnej nehode a pochybení lekárov. Cieľom tohto článku...

    Read more
   4. Odškodňovanie úrazov s katastrofá...

    Naša kancelária rieši prípady “malé aj veľké”. Či už ide o niekoľko tisíc...

    Read more
   5. 12.4.2021

    Odškodňovanie úrazov s katastrofá...

    Naša kancelária rieši prípady “malé aj veľké”. Či už ide o niekoľko tisíc...

    Read more
   6. 12.4.2021

    EU Settlement Scheme po Brexite: ZAREGISTROVAL...

    Vláda krátko po referende v roku 2016 potvrdila, že drastické zmeny pre občanov krajín EÚ v UK...

    Read more

   VIEW ALL

   Akreditácia

   Kontaktujte nás

   For a free initial conversation call 07752 551 479

   Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme