Právne služby pre Slovákov a Čechov

Contact us

Contact

Právne služby pre Slovákov a Čechov

Za posledných 40 rokov sme pomohli tisícom zranených vymôcť milióny libier. Na Slovesku a v Čechách ešte dodnes nie je zvykom najať advokáta na riešenie problému či súdiť sa a preto môžete mať pocit, že ani v Anglicku by ste nemali postupovať ináč. Ak sa rozhodnete nekonať, ukracujete sa o možnosť dožiadať sa spravodlivosti. Pomôžeme Vám nasledovných typoch prípadov:

Pracovné úrazy

 • Úrazy v skladoch
 • Úrazy agentúrnych a príležitostných pracovníkov
 • Úrazy na stavbách
 • Živnostníci na stavbách a odškodnenie
 • Dopravné nehody
 • Nehody cyklistov
 • Pochybenie lekárov

Súčasťou nášho právnického tímu sú odborníci, ktorí zvážia podrobnosti vášho prípadu a navrhnú najvhodnejší spôsob jeho riešenia, ak je reálna šanca so žiadosťou uspieť.

Kontaktujte nás

For a free initial conversation call 07752 551 479

Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme


  Kontaktujte nás

  For a free initial conversation call 07752 551 479

  Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme


   • Pán Jaro Bernat ako zástupca Slovákov, v spoločnosti Osborne's Solicitors bol profesionál ale aj priateľ . Kedykoľvek vysvetlil všetok právny žargón a vďaka tomu bolo situácii oveľa ľahšie porozumieť. Najmä v ťažkej dobe Covid -19 bol Jaroslav viac ako poradcom. Strávil so mnou veľa hodín telefonickými konzultáciami nielen o mojom prípade. Rovnako dôležité je, že aj jeho kolegyňa, ktorá ma priamo zastupovala bola prístupná keď som potrebovala jej názor alebo radu. Po úspešnom ukončení môjho prípadu by som ju bez váhania odporučila každému, kto by potreboval pomoc v prípade úrazu V UK.

    Stani C

   • Advokát mal nápomocný, profesionálny prístup pri riešení prípadu. Odlišnosť riešenia v UK bola konzultovaná, vysvetlená. Prípad bol poriešený podľa očakávania. Ďakujem a doporučujem túto advokátsku kanceláriu.

    Viera D

   • V prvom rade by sme chceli podakovat Panovi Bernatovi ze to za nas dotiahol do finalneho konca. Velmi profesionalna a diskretna advokatska poradna odporucam vsetkym.

    SYLVIE G

   Maximálně spokojený služby vynikající
   Vanek M.
   Má vlastní zkušenost s touto advokátní firmou. Stal se mi úraz v práci nevěděl jsem že je v Anglii Zákon o promlčecí době 3 roky. Po 3 letech vás firma může propustit s tím že vám neuhradí škodu způsobenou na zdraví. Před uplynutím 3 let mi firma začala dělat problémy a snažila se mne jak fyzicky tak psychicky zničit a donutit k tomu abych odešel. Po Kontaktování pana advokáta který mi hodně pomohl vše dopadlo tak jak by mělo. Práci jsem nakonec opustil i s odškodným za trvalý úraz. Doporučuji všem kteří měli úraz v práci aby to začali řešit dříve než uběhne tři roky promlčecí doba aby velké firmy a korporace věděli že si nenecháme líbit jejich chování a aby se to nestalo i dalším lidem. Tuto advokátní firmu mohu doporučit. Byl jsem velice spokojený s jejich přístupem k mému problému. Jejich vystupovali bylo velice profesionální nenechaly se zastrašit druhou stranou. Ještě jednou děkuji pane Járo Benet za Vaši pomoc.
   david K.
   Chcel by som vyjadriť svoju úplnú spokojnosť s poskytnutými službami právneho zastupcu Jara Bernata z právnickej firmy Osbornes Law, s ktorým som mal príležitosť spolupracovať. Jeho odborný prístup, skúsenosti a angažovanosť výrazne pozitívne ovplyvnili celý proces vybavovania mojej záležitosti.Pán Bernat bol veľmi ochotný vysvetliť mi všetky relevantné právne aspekty mojej situácie a uviedol ma do jednotlivých fáz procesu. Jeho komunikácia bola vždy profesionálna a jasná, čo mi dalo veľký pocit istoty.Napokon, pán Bernat bol veľmi efektívny a precízny v práci na mojom prípade, čo viedlo k úspešnému výsledku. Jeho angažovanosť a snaha nielen riešiť záležitosť, ale aj ma udržať informovaného o vývoji situácie, boli neoceniteľné.Celkovo môžem s hrdosťou odporučiť služby právneho zástupcu Jara Bernata. Jeho profesionálny a odborný prístup, spojený s jeho záujmom o klienta, vytvárajú skvelú kombináciu. Ak hľadáte spoľahlivého a kompetentného právneho zástupcu, určite sa na neho môžete spoľahnúť.Peter Pokrievka
   Peter P.
   Dobry den, pisem odkaz pre vsetkych. V Juni 2021 som mal zranenie oci sposobene druhou osobou na pracovisku. Ked som nevidel snahu od zamestnevatela o riesenie tak som sa obratil na Jara Bernata ( nasiel som na neho kontakt na FC ), ked je problem treba hladat riesenie od odbornika. Po prvom kontakte sme sa kontaktovali a dohodli spolupracu ( ked chcet dobre sluzby musite komunikovat pravdivo a plnit pokyny pravnika, lekara, Job Centra, Universal Credit....vsetkych zainteresovanych).Teraz v Auguste 2023 bola prijata dohoda a o mimosudnom vyrovnani cez poistovnu ( Jaro ma postupne informoval na akom zaklade spracovava poziadavku, robi vypocty .... kedze s vypoctami sa Jaro a poistovna moc nerozchadzali = dobra a kvalitna praca advokata /pravnika ) ktora je vyhodna pre obe zucastnene strany.Odporucam obratit o pomoc /radu/zastupenie na odbornikov urcite to bude pre Vas vyhodne. Z mojej strany je pre Jara Bernata uplna spokojnost a vdaka za dobre odvedenu pracu.Stan Tocek
   Stan T.
   5* Professionalni pristup maximalna spokojnost odporucam
   Peter B.
   Maximalna spokojnost, dobra komunikacia, podrobne informacie ako prebieha proces a hlavne uspesny koniec,, mozem len odporucit, urcite ak budem v buductnosti este nieco potrebovat, tak urcite tato pravnicka spoločnosť,
   Jozef B.
   Pán Jaro Bernat, Osbornes Law od začiatku do konca môjho prípadu vysvetľoval veľmi zrozumiteľným spôsobom právne služby. Oceňujem ochotný prístup a vysokú profesionalitu a promptné reagovanie na moje dotazy.Dakujem za úspešné vyriešenie môjho prípadu, môžem len odporučiť, som maximálne spokojná.
   Alzbeta L.
   Pán Bernát mi veľmi pomohol s kompenzáciou po nehode. Veľmi profesionálny prístup, obrovská ochota a k dispozícii kedykoľvek!Obrovská spokojnosť, dúfam že v budúcnosti nebudem potrebovať podobne služby,ale keby náhodou viem kam sa obrátiť.
   Eva P.
   István V.
   Nemám žiadne výhrady, veľmi dobre služby... Profesionáli...
   Frantisek M.
   Odporucam p.Bernata.Velmi dobry pristup.
   Roman N.
   p.Bernat bol veľmi tolerantný, zhovievavy a napomocny v našej situácii… sme veľmi radi že nás zastupoval pri riešení nášho problému.
   Barny G.
   Maria H.
   Profesionalny a promptny pristup. Vzdy som bol vcas informovany o podrobnostiach a dalsom vyvoji mojho pripadu, akou cestou sa bude pripad uberat.Advokata Jara odporucam, clovek sa na neho moze spolahnut, ze urobi vsetko pre to aby vam pomohol. Osobna skusenost bola velmi pozitivna. Ak by som potreboval aj v buducnosti pravnu pomoc urcite by som nevahal a na advokata Jara by som sa rad obratil.
   Daniel K.
   Pán Bernat je odborník a ústretový pre klienta. Stále bol ochotný komunikácie. Ja môžem povedať len toľko, že túto spoločnosť ohodnocujem 10 bodov z 10 a len odporučiť všetkým čo budú potrebovať pomoc. Ďakujem pekne za Vašu prácu a trpezlivosti.
   Gabriel V.
   Bol som velmi spokojny s panom Bernatom, urcite by som firmu odporucil. Bol velmi napomocny, mal profesionalny pristup a zaroven mi dal pocit, ze plni aj ulohu priatela, ktoreho prave v tej chvili potrebujete ked riesite narocny pripad.
   Slavomir G.
   Andrea S.
   Pán Jaro Bernat ako zástupca Slovákov, v spoločnosti Osborne's Solicitors bol profesionál ale aj priateľ . Kedykoľvek vysvetlil všetok právny žargón a vďaka tomu bolo situácii oveľa ľahšie porozumieť. Najmä v ťažkej dobe Covid -19 bol Jaroslav viac ako poradcom. Strávil so mnou veľa hodín telefonickými konzultáciami nielen o mojom prípade. Rovnako dôležité je, že aj jeho kolegyňa, ktorá ma priamo zastupovala bola prístupná keď som potrebovala jej názor alebo radu. Po úspešnom ukončení môjho prípadu by som ju bez váhania odporučila každému, kto by potreboval pomoc v prípade úrazu V UK.
   Stani C.
   V prvom rade by sme chceli podakovat Panovi Bernatovi ze to za nas dotiahol do finalneho konca. Velmi profesionalna a diskretna advokatska poradna odporucam vsetkym .
   SYLVIE G.
   Advokát mal nápomocný, profesionálny prístup pri riešení prípadu. Odlišnosť riešenia v UK bola konzultovaná, vysvetlená. Prípad bol poriešený podľa očakávania. Ďakujem a doporučujem túto advokátsku kanceláriu.
   Viera D.
   AdamGamerTv H.
   Velice spokojna
   Marie F.

   NovinkyVIEW ALL

   1. accident de ciclism cu o masina cu usa deshisa
    10.8.2023

    Naša kancelária nedávno dotiahla do ú...

    Klient šiel po hlavnej ceste, keď vodič zaparkovaného auta otvoril dvere vodiča do cesty nášho klienta. Klient...

    Read more
   2. 4.8.2023

    Naša kancelária získala 12 000 libier pre...

    Chodec stál na chodníku, keď vodič autobusu náhle zacúval a pri tomto manévri vytočil...

    Read more
   3. NHS low res - surgeon neg slovak
    1.11.2022

    POCHYBENIE LEKÁRA: CHIRURG POŠKODIL STOVKY PACIENTOV

    Štátna nemocnica Walsall Manor Hospital pozvala takmer 600 pacientov na kontrolné vyšetrenie po tom, ako sa zistilo, že chirurg...

    Read more
   4. Leziune grava la nastere
    29.9.2022

    KOMPENZÁCIA PRE KLIENTKU, KTORÁ PRI PÔRODE...

    Tímu pre zanedbanie zdravotnej starostlivosti advokátskej spoločnosti Osbornes Law sa nedávno podarilo získať náhradu š...

    Read more
   5. wheelchair
    19.8.2022

    Odškodnenie za úraz na palube lietadla alebo...

    Ak ste sa počas cesty do zahraničia zranili, možno budete mať nárok na odškodnenie. Z č...

    Read more
   6. Man falling on tile near sign
    10.8.2022

    Úraz na dovolenke a kompenzácia

    Ak budete mať to nešťastie a na dovolenke sa zraníte, existuje niekoľko vecí, ktoré musíte spraviť,...

    Read more
   7. road traffic accident
    13.7.2022

    ODŠKODNENIE ZA DOPRAVNÚ NEHODU V EU

    Ako si uplatniť nárok na odškodnenie za dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v rámci Európskej ú...

    Read more
   8. personal injury slovakian
    25.5.2022

    Odškodné po úraze: koľko dostanem za...

    Častá otázka a tiež otázka kladená hneď na začiatku. Keď sa žiada o odškodné v Anglicku...

    Read more
   9. e-scooter
    19.4.2022

    ELEKTRICKÉ KOLOBEŽKY A BICYKLE: SÚ LEGÁLNE? Č...

    Dnes už sú všade, preto ich nie je nutné predstavovať. Prekvapením je, že mnohí ľudia netušia, ako...

    Read more
   10. Warehouse
    24.1.2022

    Odškodné: ako dokázať, že sa úraz...

    Zákony Anglicka a Walesu predpisujú, že svoj nárok a tvrdenia musí dokázať práve zranená osoba (teda ž...

    Read more
   11. fork lift trucks
    15.6.2021

    ODŠKODNÉ PRE AGENTÚRNYCH A PRÍLEŽ...

    Sú ich práva rovnaké ako práva stálych zamestnancov? Pravidlá na chranu zdravia a bezpečnosti pri prá...

    Read more
   12. work accident sign
    7.6.2021

    Kompenzácia po pracovnom úraze: ako zabezpečiť...

    V tomto právnom systéme bohužiaľ nejde o to, či máte pravdu, ale o to či ju...

    Read more
   13. 12.4.2021

    EU Settlement Scheme po Brexite: ZAREGISTROVAL SA KAŽ...

    Vláda krátko po referende v roku 2016 potvrdila, že drastické zmeny pre občanov krajín EÚ v UK...

    Read more
   14. Odškodňovanie úrazov s katastrofálnymi ná...

    Naša kancelária rieši prípady “malé aj veľké”. Či už ide o niekoľko tisíc...

    Read more
   15. 12.4.2021

    Nie je právnik, ako právnik. Na...

    Špecializujem sa na vybavovanie odškodného po úraze, dopravnej nehode a pochybení lekárov. Cieľom tohto článku...

    Read more
   16. 12.4.2021

    Odškodňovanie úrazov s katastrofálnymi ná...

    Naša kancelária rieši prípady “malé aj veľké”. Či už ide o niekoľko tisíc...

    Read more
   17. 16.2.2021

    Vinník neznámy. Kto vyplatí odškodné...

    Štandardný postup v prípade nehody je taký, že poškodená osoba pošle (väčšinou v zastúpení advoká...

    Read more
   18. 6.8.2020

    Kde vziať peniaze na advokáta?

    Ak chcete požiadať o odškodné po úraze alebo pochybení lekárov, tak peniaze nepotrebujete. Advokáti v Anglicku...

    Read more
   19. 3.7.2020

    Odškodné po úraze pri spracovaní mäsa

    Na našu kanceláriu sa často obracajú pracovníci, ktorí sa zranili pri spracovaní mäsa. Ostré nože...

    Read more
   20. 11.6.2020

    Odškodné po nehode – za podvod do basy

    Žiadateľ bol odsúdený na rok väzenia za to, že podal žiadosť o odškodné založenú na nepravdivý...

    Read more
   21. 2.6.2020

    Úraz na stavbe. Kto Vám pomôže?

    Robotníci na stavbe čelia riziku zranenia každý deň. Práve preto existujú zákony a predpisy, ktoré predpisujú, č...

    Read more
   22. 15.5.2020

    Úrazy na farmách v Anglicku a Walese

    Sezónne práce na britských farmách sa pomaly rozbiehajú. “Pomaly” pretože, ako je známe z...

    Read more
   23. 27.4.2020

    Dopravná nehoda: žiadanie odškodného bude sť...

    Ak vás už postretlo to nešťastie, zranili ste následkom dopravnej nehody a žiadali odškodné, tak s...

    Read more
   24. caution sign
    16.4.2020

    Úraz na verejnom priestranstve?

    Pod verejným priestranstvom sa v Anglicku a Walese považujú všetky miesta, na ktoré môže vstúpiť...

    Read more

   VIEW ALL

   Akreditácia

   • Times best law firm 2024
   • The Law Society Personal Injury Accreditation
   • legal 500 leading firm
   • chambers logo

   Kontaktujte nás

   For a free initial conversation call 07752 551 479

   Email us Pošlite nám email a my sa vám ozveme