Kolejna Wygrana Sprawa Rowerzysty

6 Jun 2022 | Magdalena Knez

Table of Contents

Prawnik zajmujący się wypadkami rowerowymi, niedawno załatwił sprawę poszkodowanej rowerzystki, która doznała poważnych obrażeń nadgarstka i dłoni.

Rowerzystka jechała na rowerze drogą w Tooting w Londynie, kiedy kierowca samochodu nagle skręcił w prawo, zrzucając ją z roweru.
Ubezpieczyciel wcześniej przyznał się do odpowiedzialności i złożył ofertę ugody za jedyne 5000 funtów. Ta oferta została złożona bez żadnych dowodów medycznych.
Rada Laury polegała na odrzuceniu tej oferty, ponieważ prognoza urazu była niepewna.

Zorganizowaliśmy dla rowerzysty wczesną rehabilitację i opiekuna przypadku. Rowerzysta przeszedł wstępną fizjoterapię, zanim konieczne było wykonanie rezonansu magnetycznego, aby upewnić się, że złamania goją się prawidłowo. Rowerzystka wymagała również leczenia CBT z powodu lęku przed ponownym wstaniem na rower. Zabieg ten pozwolił cyklistce szybciej dojść do siebie i wrócić do tego, co kochała.

Ten przypadek jest podobny do innego klienta naszego zespołu kolarskiego, w którym złożono niską wczesną ofertę i odmówiono. W tym przypadku z pomocą naszych prawników osiągnęliśmy ostateczną ofertę w wysokości £70.000,00

Dowiedz się, jak złożyć roszczenie z tytułu wypadku w UK

Wczesna rehabilitacja i tymczasowa płatność na pokrycie kosztów są ważne we wszystkich przypadkach, a nasz zespół prawników ekspertów w Osbornes Law stara się o to od samego początku sprawy, w stosownych przypadkach.

W przypadku odmowy odpowiedzialności lub gdy ubezpieczyciel nie chce podjąć leczenia, możemy przyjrzeć się innym opcjom finansowania tego leczenia.
Urazy rowerowe są często poważne i wymagają od naszych klientów poddania się leczeniu fizjoterapeutycznemu oraz przerw w pracy bezpośrednio po kolizji oraz na inne wizyty. Długoterminowe konsekwencje kontuzji mogły jeszcze się nie rozwinąć w momencie wczesnej oferty.
Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała mogą pomóc na zasadzie „bez wygranej, bez opłat”.
Prawo Osbornes specjalizuje się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy zostali ranni w wyniku kolizji. Kancelaria jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact