12tyś Funtów Za Wypadek Rowerowy

11 Jul 2023 | Barbara Wojno
Wypadki Cyklistów

Table of Contents

Nasz prawnik niedawno uregulował roszczenie za kontuzjowanego rowerzystę na kwotę 12 000 funtów.
Rowerzysta jechał główną drogą, na której po prawej stronie był nieruchomy ruch, gdy nagle przednie drzwi pasażera zaparkowanego pojazdu otworzyły się na jego drodze. Nasz klient zderzył się z otwartymi drzwiami i odniósł obrażenia.
Nasz klient doznał urazu tkanki miękkiej pleców, lekkiego urazu głowy z objawami wstrząśnienia mózgu, dwóch znacznych ran szarpanych twarzy, które spowodowały trwałe blizny i niewielkie uszkodzenie nerwów warg.
Aby lepiej zrozumieć długoterminowy wpływ odniesionych obrażeń, zorganizowaliśmy badanie jeźdźca przez kilku ekspertów medycznych, w tym chirurga plastycznego, w celu uzyskania pełnego obrazu rokowania. Otrzymaliśmy informację, że nasz klient powinien w pełni wyleczyć większość obrażeń, ale jest mało prawdopodobne, aby odzyskał pełne normalne czucie w górnej wardze.
Ubezpieczyciele pozwanego nie zrezygnowali ze swojego stanowiska w sprawie odpowiedzialności, jednak Megan przedstawiła mocne argumenty i po negocjacjach roszczenie naszego klienta zostało zaspokojone na kwotę 12 000 funtów, w tym odszkodowanie za naprawę jego roweru.
Osbornes Law specjalizuje się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy odnieśli obrażenia w kolizji. Często otrzymujemy zapytania podobne do tych opisanych powyżej, a niestety takie wypadki nadal są dość powszechne.
Kancelaria jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC), a nasi wyspecjalizowani prawnicy ds. obrażeń ciała mogą Ci pomóc na zasadzie „no win, no fee”. Aby porozmawiać ze specjalistą ds. obrażeń ciała, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij poniższy formularz online.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!