Wózki Widłowe Przyczyną Wielu Wypadków

19 Nov 2023 | Magdalena Knez
Wózki Widłowe

Table of Contents

Wózki widłowe są częstą przyczyną wypadków w miejscu pracy ze względu na błąd ludzki operatora wózka widłowego oraz fakt, że pracodawca nie posiada odpowiednich systemów zapewniających ograniczenie ryzyka obrażeń pracowników przez wózki widłowe do absolutnego minimum.
Siobhan McIvor, partner w kancelarii Osbornes Law i prawnik specjalizujący się w odszkodowaniach za obrażenia ciała, ma szerokie doświadczenie w uzyskiwaniu możliwie najwyższego odszkodowania w możliwie najkrótszym czasie dla ofiar wypadków przy pracy z wózkami widłowymi.

Ostatnia ugoda, jaką uzyskał, dotyczyła młodego pracownika fabryki urodzonego na Węgrzech, który doznał złamania nogi wymagającego operacji po tym, jak jego współpracownik w miejscu pracy wjechał mu wózkiem widłowym na nogę.
Pracodawca powoda próbował argumentować, że jego odszkodowanie zostanie obniżone, ponieważ był on częściowo odpowiedzialny za wypadek, ponieważ stał zbyt blisko kierowcy wózka widłowego, co zostało odrzucone przez Osbornes Law.
Ustawa Osbornes zapewniła powodowi rehabilitację medyczną finansowaną przez ubezpieczyciela pracodawcy i zgodnie z jego zaleceniem powód odrzucił oferty o wartości od 25 000 do 75 000 funtów, zanim ostatecznie uzyskał ugodę w wysokości 85 000 funtów.

Nasz dział ds. obrażeń ciała w Osbornes, uznawany przez gazetę The Times za jedną z najlepszych kancelarii prawnych w Anglii od 6 lat z rzędu, a także w katalogach prawnych Legal 500 i Chambers UK, niewątpliwie zapewni Ci profesjonalną obsługę, która pomoże Ci odzyskać siły jeśli doznałeś poważnych obrażeń ciała i chcesz uzyskać odszkodowanie. Dlatego też, jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z jednym z naszych prawników w celu uzyskania rekomendacji lub pomocy prawnej, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wniosku online.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!