65 000 funtów odszkodowania dla rowerzysty potrąconego przez nieostrożnego kierowcę

6 Jan 2024 | Oliwia Różycka

Table of Contents

Nasza prawniczka specjalizująca się w odszkodowaniach za obrażenia ciała, uzyskała niedawno około 65 000 funtów na rzecz rannego rowerzysty. Klientka w drodze na uczelnię podróżowała rowerem pasem przeznaczonym dla rowerzystów. Jechała równolegle do samochodu, gdy kierowca pojazdu skręcił nagle w lewo, nie dając sygnału do wjazdu na boczną ulicę, uderzając w rower, w wyniku czego twarzą i zębami uderzyła w maskę samochodu. Kierowca twierdził, że nie widział naszego klienta i odjechał z miejsca zdarzenia.

Klientka doznała złamania dwóch zębów oraz urazu górnej wargi, który spowodował blizny i zespół stresu pourazowego. Prawnicy z kancelarii Osbornes uzyskali opinie lekarskie od chirurga plastycznego, psychiatry i dentysty. W raportach tych zalecono, aby nasza klientka w przyszłości przeszła operację plastyczną wargi, poddała się leczeniu objawów psychicznych i poddała się w przyszłości zabiegom stomatologicznym.

Następnie odbyły się negocjacje ugodowe i roszczenie naszego klienta o odszkodowanie zostało ustalone na kwotę 65 000 funtów, co obejmuje odszkodowanie umożliwiające naszemu klientowi korzystanie z zabiegów chirurgicznych, terapii i leczenia stomatologicznego w przyszłości. Umożliwiła to naszej klientce Megan, o której więcej możesz dowiedzieć się tutaj.
Nasi wielokrotnie nagradzani prawnicy zajmujący się szkodami osobowymi są zawsze dostępni i chętni do pomocy. Dlatego też, jeśli doznałeś obrażeń ciała i chciałbyś porozmawiać ze specjalistą, nie wahaj się skontaktować z Osbornes Law, wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!