50 000 Funtów Dla Rowerzysty

9 Oct 2022 | Magdalena Knez
Cyclist on a street in London

Table of Contents

Nasz prawnik ze specjalistycznego zespołu urazów rowerzystów w Osbornes Law, niedawno załatwił sprawę dla rowerzysty w okolicy 50 000 funtów. Rowerzysta przejeżdżał przez skrzyżowanie w Londynie, kiedy sportowy samochód Porsche wjechał na jadącą za nim ciężarówkę i zderzył się z tyłem jego roweru.

Rowerzysta został rzucony na ziemię i doznał uszkodzenia mózg oraz poważnych złamań twarzy, obojczyka i czaszki.

Kierowca Porsche twierdził, że ciężarówka uderzyła w niego, powodując kolizję z harmonijką. Nagranie zostało uzyskane z kamery pobliskiego rowerzysty, które pokazało Porsche jadącego ciężarówką tuż przed kolizją. Wykorzystano to, aby przekonać towarzystwo ubezpieczeniowe, że odpowiedzialność będzie solidnie uzasadniona.

Aby lepiej zrozumieć długofalowy wpływ doznanych obrażeń, zorganizowaliśmy badanie rowerzysty przez kilku ekspertów medycznych w celu zbadania średnio- i długoterminowego wpływu doznanych obrażeń.

Nasz prawnik był w stanie obliczyć pełny zakres finansowego kosztu pokrycia obrażeń. Na przykład rowerzysta mógł dochodzić kosztów prywatnego leczenia.

Zawarto ugodę z ubezpieczycielami, która doprowadziła sprawę do końca i pozwoliła rowerzyście na dalsza rehabilitację.

Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała mogą pomóc na zasadzie „bez wygranej bez opłat”.

Nasz prawnik Andrew został niedawno uznany za „Wschodzącą Gwiazdę” przez Legal 500 i był szczególnie znany ze swojej pracy związanej z kolarstwem i hulajnogami elektrycznymi. Andrew regularnie publikuje artykuły o kolarstwie i prawie w London Cyclist, występował także w Radio 4 Law in Action.

Kancelaria Osbornes specjalizuje się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy zostali ranni w wyniku kolizji. Kancelaria jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Aby porozmawiać z naszymi prawnikami na temat obrażeń powypadkowych i należnych odszkodowań, zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz zapytania online.

Share this article

Contact

Contact us today

For a free initial conversation call 020 7485 8811

Email us Send us an email and we’ll get back to you