Wysokie odszkodowanie dla rowerzysty

9 Feb 2022 | Magdalena Knez
abogados de accidentes de bicicle

Table of Contents

Pilna Pomoc PrawnaKliknij i Zadzwoń

Jeden z naszych prawników specjalizujący się w urazach rowerowych, załatwił korzystnie sprawę rowerzysty, który został potrącony przez czarną taksówkę podczas jazdy ścieżką rowerową w Londynie. Nasz prawnik, był w stanie odzyskać około 130 000 funtów dla kolarza.
Rowerzysta jechał na rowerze wydzieloną ścieżką rowerową przez popularny park w centrum Londynu. Czarny taksówkarz wyjechał ze skrzyżowania na ścieżkę rowerzysty, nie ustępując miejsca. Rowerzysta nie miał czasu na uniknięcie wypadku i w rezultacie został wyrzucony z roweru.
Rowerzysta doznał poważnych złamań ręki i nadgarstka wymagających operacji, złamań kręgosłupa i urazów psychicznych. Urazy ręki i nadgarstka wymagały użycia metalowych płyt i drutów do naprawy złamań.
Aby lepiej zrozumieć długofalowy wpływ doznanych obrażeń, zorganizowaliśmy badanie rowerzysty przez kilku ekspertów medycznych w celu uzyskania pełnego obrazu jego prognozy. Urazy dłoni i nadgarstka spowodowały trwałe problemy i wpłynęłyby na pracę Powoda w przyszłości. Kontuzje psychiczne sprawiły, że kolarz nie będzie mógł ponownie jeździć na rowerze w Londynie.
Andrew był w stanie obliczyć pełny zakres przyszłych skutków finansowych wynikających z obrażeń. Na przykład rowerzysta mógł dochodzić kosztów dalszego leczenia, zwiększonych kosztów karnetu na siłownię w związku z potrzebą pomocy, kosztów transportu publicznego w wyniku niemożności jazdy na rowerze i kosztów konieczności płacenia za pomoc przy majsterkowaniu, której sam nie byłby w stanie zrobić.
Nasz prawnik zatrudnił doświadczonego adwokata, aby pomógł doradzić i zmaksymalizować wartość sprawy rowerzysty.
Zawarto ugodę z ubezpieczycielami czarnego taksówkarza, co doprowadziło do końca sprawy.
Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała mogą pomóc na zasadzie „nie wygrywaj, nie pobieraj żadnych opłat”.
Prawo Osbornes specjalizuje się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy zostali ranni w wyniku kolizji. Kancelaria jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact