Rowerzysta potrącony przez Ferrari żąda 90 tys. funtów odszkodowania

13 Jun 2024 | Barbara Wojno
Zderzenie z samochodem

Table of Contents

90 tys. funtów odszkodowania

Nasz prawnik specjalizujący się w wypadkach rowerowych w Osbornes Law, niedawno uregulował roszczenie na rzecz rowerzysty na kwotę około 90 000 funtów. Rowerzysta jechał przed nim obok wejścia na pole golfowe, kiedy sportowe Ferrari skręciło mu w prawo i zrzuciło go z roweru. Rowerzysta został rzucony na ziemię i doznał znacznych obrażeń tkanek miękkich oraz obrażeń psychicznych.

Aby lepiej zrozumieć długoterminowe skutki odniesionych obrażeń, zorganizowaliśmy badanie rowerzysty przez kilku ekspertów medycznych w celu zbadania średnio- i długoterminowego wpływu odniesionych obrażeń.
Nasz prawnik Andrzej wyliczył pełny zakres skutków finansowych wynikających z odniesionych obrażeń, w tym utratę zarobków w wyniku konieczności zmiany pracy i braku możliwości uzyskania prowizji na takim samym poziomie w nowej pracy, koszty prywatnego leczenia i świadczonej opieki przez krewnych. Andrzej zaangażował adwokata, który konsultował tę sprawę i udzielał porad.

Pomyślne rozliczenie

Po wszczęciu postępowania sądowego, wkrótce osiągnięto ugodę z ubezpieczycielami kierowcy Ferrari i uzgodniono wartość odszkodowania. Dzięki temu sprawa znalazła satysfakcjonujący dla naszego Klienta finał.
Andrew został niedawno uznany za „Wschodzącą Gwiazdę” przez Legal 500 i był szczególnie ceniony za swoją pracę związaną z jazdą na rowerze i hulajnogami elektrycznymi. Andrew regularnie publikuje artykuły na temat ruchu rowerowego i prawa w London Cyclist, a także pojawiał się w programie Law in Action w Radio 4.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!