Odszkodowanie Po Wypadku Motorowym

28 Oct 2021 | Barbara Wojno
accident de moped

Table of Contents

Jedna z naszych prawniczek Pani Barbara Wojno z sukcesem zakończyła sprawe wypadku motorowego, w ktorym klient, czekając na zielone swiatlo , został uderzony przez samochod.  Wypadek został zakwalifikowany do low – speed incident.

Pozwany przyznał się do odpoweidziności ale jego ubezpieczycile nie uznali związku przyczynowego pomiędzy wypadkiem a obrażeniami.

Pan Z  doznal urazu pleców. W pierwszym momencie wydawało się ze obrażenia nie sa poważne, wrócił do pracy po 2 tygodniach.

Pan Z mial kilka sesji fizjoterapii , jednak bol w plecach nie ustępował. 

Pani Barbara zdobyła 3 raporty od ortopedy oraz psychologa

Z notatek medycznych  klienta wynikało , że miał wczesniejsze problemy z plecami i expert medyczny zakwalifikowal do wypadku tylko 3 lata symptomów związanych z bólem w plecach.

Pan Z cierpial równiez na depresję.

Pozwani nie chcieli zaakceptowac ze stan psychiczny klienta jest spowodowany wypadkiem. Pani Barbara wniosła sprawę do Sąd gdzie walczyła o zakwalifikowanie sprawy do spraw wysokiej wartości (tak zwanego multi track).

Finałowo udało się Pani Barbarze uzyskać odszkodowanie £34,000 

Jezeli miałeś wypadek i nie wiesz czy należy ci sie odszkodowanie skonsultuj sie z Panią Barbara pod numerem 020 7482 8450 lub wyślij nam wiadomośc na facebooku.

Share this article

Contact