350 000 funtów odszkodowania

4 Feb 2021 | Magdalena Knez

Table of Contents

Trwałe uszkodzenie kostki po odszkodowaniu za wypadek na budowie za 350 000 funtów.

Nasi prawnicy, w zespole ds. Katastroficznych wypadków w Osbornes, niedawno uregulowali roszczenie pracodawcy z tytułu odpowiedzialności za rumuńskiego mężczyznę, który został ranny podczas pracy na placu budowy. Doznał kontuzji, gdy wpadł do dziury po wejściu na pokrywę włazu, która zapadła mu pod nim, i doznał złamania kostki.

Po wielu operacjach nasz klient miał deformację końską kostki, przez co nie był w stanie oprzeć stopy płasko na podłodze. Jego ruchliwość była poważnie ograniczona i nadal odczuwał ból w kostce. Po uzyskaniu uznania odpowiedzialności Osbornes był w stanie zabezpieczyć płatności okresowe przekraczające 70 000 funtów, aby umożliwić naszemu klientowi realizację programu prywatnego leczenia i rehabilitacji, w tym fizjoterapii, hydroterapii i rehabilitacji zawodowej, aby pomóc mu spróbować wrócić do pracy, oraz aby osiągnąć punkt najlepszego powrotu do zdrowia.

Jednak nadal pozostawał z trwałym uszkodzeniem kostki, które, jak potwierdzili jego chirurdzy, ograniczyłoby rodzaj pracy, którą mógłby wykonywać w przyszłości. Wszczęto postępowanie sądowe i po wspólnym spotkaniu ugodowym z prawnikami pozwanego, udało się uregulować roszczenie na kwotę niecałych 350 000 GBP odszkodowania.

Share this article

Contact