3 Miliony Funtów Odszkodowania

15 Jun 2023 | Barbara Wojno
3 Miliony Dla Motocyklisty

Table of Contents

Wypadek motocyklowy skutkuje obrażeniami zmieniającymi życie. Nasz doświadczony prawnik z  Osbornes Law, uregulował roszczenie przekraczające 3 miliony funtów na rzecz  motocyklisty, który brał udział w wypadku drogowym. Powód jechał motocyklem wzdłuż głównej drogi w kierunku skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Przejeżdżając przez skrzyżowanie pozwany jadący z naprzeciwka skręcił w prawo wcinając się w jezdnię powoda i zderzył się z nim.
W wyniku zderzenia powód doznał obrażeń zmieniających życie, w tym ciężkiego urazu splotu ramiennego w prawej kończynie. Pomimo leczenia powód nie był w stanie poruszać dominującą ręką i stale odczuwał znaczny ból. Podjął trudną decyzję o poddaniu się selektywnej amputacji wraz z ukierunkowaną reinerwacją mięśni. Celem tej procedury było umożliwienie mu przejścia do używania specjalnie zbudowanego bionicznego ramienia, które można kontrolować za pomocą ponownie unerwionych nerwów.
Nasz prawnik specjalizuje się w roszczeniach dotyczących amputacji i była w stanie uzyskać od ubezpieczyciela pozwanego płatności tymczasowego odszkodowania, aby umożliwić powodowi przystąpienie do specjalistycznego programu rehabilitacji, który obejmował zakładanie wstępnej protezy kończyny wraz z intensywną terapią zajęciową i fizjoterapią.
W miarę jak powód przechodził rehabilitację finansowaną ze środków prywatnych, mógł zostać wyposażony w mioelektryczną bioniczną kończynę, a także kosmetyczną protezę dopasowaną do skóry i koloru, aby odtworzyć tatuaże powoda.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!