Zadośćuczynienie dla rowerzysty potrąconego przez samochód na przejściu dla pieszych

18 Jun 2024 | Barbara Wojno
Fatalny Wypadek

Table of Contents

Nasz prawniczka niedawno rozstrzygnęła sprawę dotyczącą rowerzysty, który został strącony z roweru przez samochód podczas przechodzenia przez skrzyżowanie. Naszej kancelarii udało się odzyskać 5-cyfrowe odszkodowanie dla rowerzysty. Rowerzysta znajdował się w Richmond Park, gdy jechał pod górę, a po drugiej stronie drogi jechała w jego stronę grupa rowerzystów. Obrońca, który schodził ze wzgórza, nagle wjechał na ścieżkę i zderzył się z nim.

Liczne złamania i zespół stresu pourazowego

Rowerzysta doznał licznych złamań lewego barku, co zakończyło się operacją. Rowerzysta doznał także licznych złamań żeber i zespołu stresu pourazowego. Kontuzja odbiła się na hobby kolarza i ostatecznie zdecydował się on zaprzestać jazdy na rowerze. Firma ubezpieczeniowa początkowo przyznała się do głównej odpowiedzialności, ale oświadczyła, że ​​sprawdzi, czy rowerzysta przyczynił się do wypadku.

Opinie biegłych lekarzy i rehabilitantów

Nasza prawniczka przygotowała raporty od kilku ekspertów medycznych, w tym chirurga barku i psychiatry-konsultanta, aby uzyskać pełny obraz obrażeń rowerzysty i rokowań. Laura zorganizowała także wczesną rehabilitację, aby pomóc rowerzystce wrócić do zdrowia. Kolarz uważał, że ta rehabilitacja jest kluczowa dla postępu w powrocie do zdrowia barku.
Osbornes Law specjalizuje się w dochodzeniach roszczeń z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy odnieśli obrażenia w wyniku kolizji. Firma jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!