Zadośćuczynienie dla klienta poszkodowanego w pracy

6 May 2024
Zadośćuczynienie dla klienta poszkodowanego w pracy

Table of Contents

Nasza prawniczka niedawno rozwiązała roszczenie na rzecz klienta, który doznał obrażeń w pracy. Naszemu prawnikowi udało się uzyskać sześciocyfrowe odszkodowanie za uraz głowy, przy czym klientka nie utraciła zarobków, a po wypadku nadal pracowała na pełen etat.

Klient pracując w magazynie upadł tyłem na podłogę
Nasz klient był zatrudniony u Pozwanego i czasami musiał pracować w magazynie, gdzie czasem musiał przeprowadzać inwentaryzację. Kiedy znajdował się na drabinie, która się ześlizgnęła, w wyniku czego nasz klient upadł do tyłu na betonową podłogę. Kiedy później znaleziona naszego klienta, drabina leżała obok niego na ziemi. Drabina nie miała gumek przymocowanych do spodu, aby zapobiec przesuwaniu się. Nasz klient doznał złamania czaszki i krwawienia do mózgu oraz kilkugodzinnej amnezji.
Propozycja obniżki za zaniedbanie współwinne.

Adwokat pozwanego początkowo przyjął na siebie główną odpowiedzialność, ale stwierdził, że nasz klient nie korzystał z drabiny prawidłowo. Zaproponowali obniżkę za przyczynienie się do zaniedbania. Nasza prawniczka poprosiła o zaangażowanie menedżera przypadku w celu zorganizowania i sfinansowania leczenia. Adwokat strony pozwanej zignorował to żądanie. Następnie nasz prawnik  zaangażował finansowanie leczenia ze środków prywatnych menadżera przypadku, który zorganizował dla klienta badania neurologiczne i rehabilitację. Rehabilitacja ta została następnie odzyskana po zaspokojeniu roszczenia.

Raporty ekspertów z zakresu neurologii
Nasz prawniczka przygotowała raporty od kilku neurologów, aby uzyskać pełny obraz obrażeń poszkodowanego, rokowań i tego, co może przynieść przyszłość. Negocjacje rozpoczęły się po otrzymaniu dokumentacji medycznej, a nasz klient przyjął ofertę, która jego zdaniem pomoże jemu i jego rodzinie w dalszym rozwoju.

Share this article

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!