Wypadek w sklepie odzieżowym został rozstrzygnięty i zasądzono odszkodowanie w wysokości 6000 funtów

29 Aug 2023 | Oliwia Różycka

Table of Contents

Nasz zespół prawników Osbornes Law w Londynie udało się niedawno osiągnąć ugodę w imieniu obcojęzycznej kobiety, która uległa wypadkowi w pracy, w wyniku którego pozostała trwała blizna na czole.

Powód pracował jako sprzedawca wizualny w sklepie odzieżowym w Londynie. Kiedy doszło do wypadku, brał udział w warsztatach, podczas których wraz ze swoimi menadżerami musiał tworzyć stroje, korzystając z metalowej konstrukcji przymocowanej do ściany. Jeden z jej kolegów błędnie umieścił konstrukcję i na głowę powoda spadł metalowy pręt.

Powódka doznała lekkiego wstrząśnienia mózgu, które spowodowało bóle głowy oraz uczucie oszołomienia i zawrotów głowy. Ponadto doznała rany szarpanej na czole, po której pozostała jej 2-centymetrowa blizna. Blizna prawdopodobnie nigdy całkowicie nie zniknie, powodując łagodny deficyt kosmetyczny.
Po zgłoszeniu roszczenia z tytułu wypadku przy pracy negocjacje z ubezpieczycielem strony przeciwnej zakończyły się sukcesem i Sarze udało się dojść do pozasądowej ugody na kwotę 6000 funtów.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!