Wypadek autobusu z rowerzystą

22 May 2024 | Barbara Wojno
Wypdek Rowerzysty

Table of Contents

Roszczenie w sprawie rowerzysty potrąconego przez autobus na skrzyżowaniu zostało pozytywnie rozstrzyganięte na korzyść strony poszkodowanej.
Nasza kancelaria niedawno rozstrzygnęła sprawę w sprawie rowerzysty, który został potrącony przez autobus podczas przejazdu rowerem przez skrzyżowanie.
Udało nam się odzyskać kwotę około 60 000 funtów dla rowerzysty. Rowerzysta, właściciel firmy na własny rachunek, wybrał się na weekendową przejażdżkę rowerem.
Rowerzysta zjechał ze wzgórza i zapaliło się zielone światło, aby mógł kontynuować jazdę, gdy autobus skręcił w prawo na jego drodze.
Rowerzysta pod wpływem siły uderzenia został rzucony na ziemię.
Firma ubezpieczeniowa zaprzecza odpowiedzialności i winy wypadku.
Rowerzysta doznał złamania lewej nogi, które wymagało operacji i uszkodzenia splotu ramiennego.
Kontuzja wpłynęła na hobby rowerzysty i ostatecznie zdecydował się zaprzestać jazdy na rowerze.
Firma ubezpieczeniowa odmówiła przyjęcia na siebie odpowiedzialności, stwierdzając, że rowerzysta przekroczył prędkość, mimo że nie było na to dowodów.
Przygotowaliśmy raporty od ekspertów medycznych.
Nasze raporty były od kilku ekspertów medycznych, w tym konsultanta chirurga ortopedy, który specjalizuje się w urazach kończyn dolnych.
Biegły stwierdził, że kolarz będzie wymagał dalszej operacji, jednak na tym etapie nie wyraził zgody na jej poddanie się.
Uzyskano również raport od konsultanta psychologa, aby uzyskać pełny obraz obrażeń fizycznych i psychologicznych rowerzysty i rokowań jego powrotu do zdrowia.
Nasza prawniczka uzyskała ugodę, która obejmuje odszkodowanie za utratę potencjalnej pracy.
Rowerzysta właśnie przed wypadkiem założył nową firmę i odniesione obrażenia uniemożliwiły mu uczęszczanie na spotkania w celu rozpoczęcia działalności.
Udało nam się wynegocjować ugodę od ubezpieczyciela pozwanego, która obejmowała odszkodowanie za utratę potencjalnej pracy i początkowy rozwój firmy.
Osbornes Law specjalizuje się w dochodzeniach roszczeń z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy odnieśli obrażenia w wyniku kolizji. Firma jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!