Urazy zmieniające życie

14 Jan 2019
guide dog

Table of Contents

Kiedy mówimy o urazach zmieniających życie, na pierwszy plan wysuwają się obrażenia głowy i mózgu.

Poważne obrażenie głowy może mieć długotrwałe skutki, takie jak utrata słuchu, wzroku, zmysłu smaku i węchu oraz zaburzenia równowagi i silne bóle głowy. Uszkodzenie mózgu może ponadto wpłynąć na pojawienie się problemów natury psychologicznej, takich jak lęk i depresja. Do najpoważniejszych objawów należą problemy poznawcze, w tym trudności z mową i zaburzenia pamięci.

Obecnie badacze medyczni uznają, że urazy, które początkowo wydają się być mniej poważne mogą mieć długoterminowe konsekwencje dla pacjenta.

Ważne jest, aby osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu lub ich rodziny zasięgały w tej kwestii porady prawnej. Kancelaria Osbornes pomoże zidentyfikować problemy i zapewnić odpowiednie leczenie i wsparcie.

Koszt urazu głowy lub mózgu może wykraczać znacznie poza początkowo poniesione straty i może obejmować np. niezdolność do pracy lub wprowadzenie specjalnych adaptacji w mieszkaniu, a nawet potrzebę zamiany mieszkania na lokal bardziej przystosowany do potrzeb osoby poszkodowanej. Ponadto w przypadku urazów głowy i mózgu często wymagana jest długoterminowa terapia lub leczenie.

Po wniesieniu roszczenia, kancelaria Osbornes zapewni maksymalny pakiet spełniający te długoterminowe potrzeby. Posiadamy długoletnie doświadczenie i ceniony zespół prawników, którzy stoją po stronie i wspomagają swoich klientów pomagając w sporządzeniu oceny ich potrzeb, a następnie w osiągnięciu odpowiedniego odszkodowania.

Jeśli doznałeś urazu głowy lub padłeś ofiarą innego wypadku, możesz mieć prawo do ubiegania się o odszkodowanie. Nasi polskojęzyczni doradcy zajmujący się odszkodowaniami z tytułu uszczerbku na zdrowiu mogą ci w tym pomóc. Zostaw dla nas wiadomość na Facebooku lub zadzwoń pod numer 020 7482 8467

Share this article