Uraz Spowodowany Przez Brak Ostrożości

27 Apr 2023 | Oliwia Różycka
Rolnictwo Wypadek

Table of Contents

Nasza prawniczka ds. obrażeń ciała w Osbornes Law, niedawno reprezentowała klienta, który doznał obrażeń zmieniających życie w wyniku wypadku przy pracy z udziałem wózka widłowego. Kierowca wózka widłowego, który był nowy w pracy, niewłaściwie rozpoczął wyładunek bel siana z ciężarówki, używając wózka widłowego stracił kontrolę nad w wózkiem i zrzucił belę siana na kark naszego klienta. Szyja, nadgarstek i żebra naszego klienta zostały złamane, gdy spadła na niego półtonowa bela siana.

Nasz klient zlecił sprawę, kancelarii prawnej Osbornes 2,5 roku po incydencie, w którym to czasie nie otrzymał żadnego wynagrodzenia chorobowego, a nawet nie otrzymał wynagrodzenia za zmianę, na której pracował, kiedy uległ wypadkowi. Ponadto pracodawca naszego klienta obwinia go za incydent i nie przyznał się do odpowiedzialności.
Nasza prawniczka szybko uzyskała przyznanie się do odpowiedzialności od ubezpieczyciela pracodawcy, ale on nadal twierdził, że nasz klient był częściowo winny za wypadek.
Po negocjacjach udało nam się uzyskać dla naszego klienta kwotę 250 000 funtów.
Sprawa została rozwiązana w ciągu zaledwie jednego roku, w tym czasie zorganizowano oceny medyczne dla naszego klienta.

Komentarz Naszej Prawniczki:

„Nasz klient odniósł rozległe obrażenia w wyniku wypadku, którego można było całkowicie uniknąć. Brak przyznania się do winy przez pracodawcę i  odpowiedzialności i próby obwiniania naszego klienta nie zadziałały. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować dla naszego klienta znaczną sumę, która uwzględnia fakt, że niestety nigdy w pełni nie wróci do pełnej sprawności”.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!