Rowerzysta uderzony przez samochód od tyłu

18 Jun 2024 | Magdalena Knez
Wypadek

Table of Contents

Rowerzysta potrącony przez samochód otrzyma 40 tys. funtów odszkodowania

Laura Swaine niedawno rozstrzygnęła sprawę dotyczącą rowerzysty, który został uderzony przez samochód od tyłu. Laurze udało się odzyskać kwotę około 40 000 funtów dla rowerzysty.
Samochód najechał na rowerzystę na skrzyżowaniu T
Rowerzysta, oficer armii, jechał do pracy na rowerze. Zatrzymał się na skrzyżowaniu w kształcie litery T i przygotowywał się do skrętu w lewo, gdy droga była dla niego wolna. Oskarżony podjechał obok niego i zatrzymał się. Pozwany nagle ruszył do przodu i przejechał prawą stopę rowerzysty.

Rowerzysta doznał poważnego złamania prawej stopy

Rowerzysta doznał poważnych złamań prawej stopy, które wymagały operacji i przez pewien czas nie mógł podnosić ciężarów. Firma ubezpieczeniowa przyjęła na siebie odpowiedzialność i zależało jej na wcześniejszej ugodzie.
Laura zebrała raporty od kilku ekspertów medycznych i przyjęto ugodę
Ze względu na karierę kolarza Laura musiała zobaczyć, jak przebiegnie jego rehabilitacja i jak kontuzja może wpłynąć na niego w przyszłości. Laura przygotowała raporty od kilku ekspertów medycznych, w tym specjalisty chirurgii stopy i podiatry, aby uzyskać pełny obraz obrażeń rowerzysty i rokowań. Rowerzysta zgodził się na ugodę, z której był zachwycony.
Osbornes Law specjalizuje się w dochodzeniach roszczeń z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy odnieśli obrażenia w wyniku kolizji. Firma jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!