Roszczenie z tytułu wypadku śmiertelnego dla kierowcy ciężarówki zostało zaspokojone na 5-cyfrową sumę

15 Feb 2024 | Barbara Wojno
Zadośćuczynienie

Table of Contents

Nasza prawniczka specjalizująca się w sprawach odszkodowań, z sukcesem rozstrzygnęła sprawę o zadośćuczynienie w imieniu wdowy i dzieci po  kierowcy ciężarówki, który tragicznie zmarł po tym, jak spadł z ciężarówki w zajezdni, gdzie ładował swój pojazd.

W Osbornes Law dbamy o to, aby członkowie rodziny pogrążeni w żałobie byli traktowani z delikatnością, najwyższym współczuciem i zrozumieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najwyższe odszkodowanie, mając jednocześnie świadomość, że niestety żadna kwota nie jest w stanie odpowiednio zrekompensować osobom, które straciły ukochaną osobę.

Niezwykle ważne było zbadanie winnych tego tragicznego wypadku i wyciągnięcie wniosków. W tym przypadku zakład, w którym doszło do naruszenia, został pomyślnie postawiony przed sądem przez Urząd ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy za naruszenia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ukarany grzywną.

Jeśli miałeś wypadek w pracy i odniosłeś obrażenia, skontaktuj się z nami pod numerem tel:+442045027629 lub wypełnij poniższy formularz, aby przeprowadzić poufną dyskusję na temat swoich doświadczeń.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!