Nasz dział ds. uszczerbku na zdrowiu kandyduje do prestiżowej nagrody

13 Jan 2019
Shrewsbury Baby Scandal

Table of Contents

Dział kancelarii Osbornes znalazł się w grupie finalistów do nagrody w kategorii najlepszego zespołu roku zajmującego się sprawami uszczerbku na zdrowiu do prestiżowej nagrody Eclipse Personal Injury Awards 2017.

Nasza kancelaria ma nadzieję powtórzyć sukces z 2015 r., kiedy wydział ds. uszczerbku na zdrowiu Osbornes wygrał nagrodę w tej samej kategorii. P. Stuart Kightley, partner i kierownik wydziału, tak skomentował nominację:

„Ponowne znalezienie się w gronie finalistów do tej nagrody jest wielkim osiągnięciem dla naszego działu, który od 2015 roku cały czas się rozwija. Nominacja odzwierciedla siłę całego zespołu począwszy od partnerów aż do stażystów, którzy są bardzo sumienni i zapewniają naszym klientom najwyższy poziom usług, a także starają się być cały czas na bieżąco w aktualnych kwestiach prawnych i orzecznictwie, które mają wpływ na sprawy naszych klientów”.

Nasz dział nadal jest notowany jako jeden z czołowych w rankingach prowadzonych przez Chambers UK oraz The Legal 500. Obydwa zestawienia umieszczają p. Stuarta Kightley, Bena Posforda, kierownika działu ds. ciężkiego kalectwa oraz Stephanie Prior, prowadzącą wydział ds. zaniedbań medycznych oraz nadużyć w stosunku do nieletnich, na liście czołowych prawników w Londynie.

Kancelaria Osbornes Law niedawno poinformowała, że do zespołu zajmującego się sprawami ciężkiego kalectwa dołączy czołowy prawnik w tej dziedzinie p. Rob Aylottt. Rob posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pomaganiu osobom, które odniosły zmieniające życie obrażenia.

Kancelaria ponadto zamierza we wrześniu otworzyć swoją nową filię w dzielnicy Hampstead.

Aby porozmawiać z jednym z naszych prawników z działu ds. uszczerbku na zdrowiu na temat doznanych obrażeń zadzwoń pod numer 020 7485 8811 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej

Share this article