Pieszy potrącony przez samochód domaga się znacznego odszkodowania

5 Mar 2024 | Barbara Wojno
Wypadek Pieszego

Table of Contents

Zrozumienie swoich praw jako pieszego

Jeśli jesteś pieszym i zostałeś potrącony przez pojazd podczas przechodzenia przez ulicę, nie rozglądając się prawidłowo przed przejściem, możesz pomyśleć, że nie będziesz uprawniony do wniesienia roszczenia o odszkodowanie. Tak nie jest – kierowca ma większy obowiązek zachowania ostrożności niż pieszy i jeśli kierujący pojazdem przekroczył dozwoloną prędkość, nawet jeśli pieszy wybiegł bez sprawdzenia, prawdopodobnie nadal będzie miał prawo do odszkodowania, chociaż ich wynagrodzenie zostałoby obniżone, biorąc pod uwagę ich własne „zaniedbanie przyczyniające się”.

Skuteczne roszczenie o odszkodowanie
Nasz prawnik w dziale obrażeń ciała, niedawno pomyślnie rozstrzygnęła sprawę dotyczącą pieszego potrąconego przez pojazd i przekonała ubezpieczycieli kierowcy do podwyższenia kwoty z szyderczej pierwszej oferty w wysokości kilku tysięcy funtów do znacznej kwoty ryczałtowej.
Dodatkowe wsparcie dla ofiar
Ubezpieczyciele kierowcy zgodzili się również na sfinansowanie prywatnego leczenia naszego klienta, który doznał paskudnych obrażeń ortopedycznych, a prywatne interwencje znacznie pomogły naszemu klientowi w powrocie do zdrowia.
Nasze zaangażowanie wobec klientów
W Osbornes Law dokładamy wszelkich starań, aby dla każdego klienta uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie – nie poddajemy się w obliczu trudnej sprawy i nie doradzamy klientowi ugody, dopóki nie będziemy pewni, że nie możemy naciskać na ubezpieczycieli jakikolwiek wyższy.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!