Ostatnio Wygrane Sprawy

7 Nov 2023 | Barbara Wojno
Wygrane Sprawy

Table of Contents

65 000 funtów odszkodowania dla rowerzysty potrąconego przez nieostrożnego kierowcę.

Nasza prawniczka niedawno zaspokoiła roszczenie na rzecz rannego rowerzysty w regionie na kwotę 65 000 funtów. Klientka jechała rowerem po ścieżce rowerowej w drodze na uniwersytet. Jechała równolegle do samochodu, gdy kierowca pojazdu nagle, bez wskazania, skręcił w lewo, aby zjechać w boczną uliczkę, zrzucając naszą klientkę z roweru, a następnie uderzając twarzą i zębami w maskę samochodu. Kierowca twierdził, że nie widział naszego klienta i odjechał.
Rowerzystka doznała złamania dwóch zębów i skaleczenia górnej wargi, co spowodowało blizny i zespół stresu pourazowego. Osbornes uzyskał raporty medyczne od chirurga plastycznego, psychiatry i dentysty. W raportach tych zalecono naszej klientce poddanie się w przyszłości operacji plastycznej wargi, terapii objawów psychicznych i przyszłej pracy stomatologicznej.
Następnie odbyły się negocjacje ugodowe i roszczenie naszego klienta zostało ustalone na kwotę 65 000 funtów, która obejmowała odszkodowanie umożliwiające naszemu klientowi skorzystanie z operacji, terapii i leczenia stomatologicznego w przyszłości. Umożliwiło to naszej klientce, Megan, o której więcej możesz dowiedzieć się tutaj.
Nasi wielokrotnie nagradzani prawnicy zajmujący się odszkodowaniami za szkody osobowe są zawsze dostępni i chętnie służą pomocą. Dlatego też, jeśli doznałeś obrażeń ciała i chciałbyś porozmawiać ze specjalistą, nie wahaj się skontaktować z nami w Osbornes Law, wypełniając poniższy formularz zapytania online.

Lekarz rodzinny przyznał ugodę w wysokości 1 miliona funtów

Nasz Prawniczka, Senior Associate w kancelarii Osbornes Law, rozstrzygnęła sprawę dotyczącą roszczenia z tytułu wypadku na rowerze na rzecz 52-letniego lekarza pierwszego kontaktu, który uległ poważnemu wypadkowi na rowerze. Powódka została potrącona przez ciężarówkę, gdy jechała rowerem po Londynie, jadąc do pracy. Pozwany nie widział, jak Powód wyprzedzał stojący autobus.
Powód w wyniku wypadku doznał poważnych obrażeń lewego ramienia i przeszedł szereg operacji rekonstrukcyjnych. Powód był pasjonatem swojej pracy, niezwykle niezależny i pracowity, i udało mu się powrócić do lekkich obowiązków w niepełnym wymiarze godzin ok. Cztery miesiące po wypadku i kilka miesięcy później wróciła do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, przy zmniejszonym wymiarze godzin. Aby kontynuować pracę, potrzebowała wsparcia administracyjnego i zmagała się z zadaniami wymagającymi użycia obu rąk. W wyniku trwałych obrażeń nie mogła wrócić do poziomu pacjentów sprzed wypadku. Ze względu na brak kontuzji nie mogła rozwijać swojej prywatnej praktyki zgodnie z oczekiwaniami. W związku z tym doznała utraty dochodów.
Prawnicy pozwanego stanowczo kwestionowali odpowiedzialność, a Osbornes wszczął postępowanie przed sądem wyższej instancji. Szkody zostały uregulowane na kwotę 1 miliona funtów.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!