Osbornes Law – Zostało uznane za najlepsze miejsce pracy przez „Najlepsze firmy” w UK.

28 Nov 2023 | Oliwia Różycka

Table of Contents

Wprowadzone w 2001 r. Listy najlepszych firm, na które warto pracować, oraz akredytacja najlepszych firm są obecnie uznawane za standard w zakresie zaangażowania w miejscu pracy. Akredytacja przyznawana jest organizacjom dowolnej wielkości po przeprowadzeniu ankiety wśród pracowników, której wyniki pozostają anonimowe.
Pracownicy są ankietowani pod kątem ośmiu kluczowych wartości organizacji, dla której pracują, w tym pytań dotyczących kadry kierowniczej wyższego szczebla, rozwoju kariery, pracy zespołowej, dobrego samopoczucia i dawania korzyści społeczności.

Osbornes uzyskało dwie z trzech gwiazdek, co oznacza, że jest to wyjątkowe miejsce pracy.
Firma uzyskała wysokie wyniki we wszystkich obszarach wartości, a szczególnie dobrze w obszarach rozwoju osobistego i rozwoju kariery oraz zaufania do kadry kierowniczej wyższego szczebla. Nasi pracownicy podkreślali również, że menedżerowie wyższego szczebla są widoczni i przystępni.

Stuart Kightley, partner zarządzający w Osbornes, komentuje:
„Proces Best Companies dał naszym pracownikom możliwość przedstawienia szczerych opinii na temat tego, co myślą o pracy w Osbornes Law. Udział w tej ankiecie jest wyrazem uznania ze strony kierownictwa wyższego szczebla, że dokładamy wszelkich starań, aby Osbornes było jednym z najlepszych miejsc pracy. Świadomość, że nasi ludzie są już bardzo szczęśliwi, jest wspaniała, jednak postrzegamy to jako projekt długoterminowy i zachęcamy do przekazywania opinii i sugestii naszym pracownikom w całej firmie”.
Oprócz rankingu Najlepsze Firmy publikowały w nim także coroczne tabele rankingowe uznania. Osbornes pojawiają się w 3 tabelach i zostały sklasyfikowane jako:

100 najlepszych średniej wielkości kancelarii prawnych, w których warto pracować w Wielkiej Brytanii.
25 najlepszych średniej wielkości kancelarii prawnych, w których warto pracować w Londynie.
Top 25 najlepszych firm prawniczych, w których można pracować w Wielkiej Brytanii.

Osbornes odnotowało rekordowy rozwój i jest obecnie domem dla dwudziestu sześciu partnerów i ponad 140 pracowników. Firma znana już z niskiej rotacji personelu i może poszczycić się zespołem kierowniczym, w skład którego wchodzą:

16 partnerek.
6 partnerów, którzy przeszkolili się w firmie.
7 wspólników, którzy pracują w Kancelarii od ponad 20 lat; I
19 partnerów, którzy awansowali wewnętrznie.

Mark Freedman, który szkolił się w firmie, jest głównym prawnikiem rodzinnym i który w 2024 roku będzie obchodził 30-lecie pracy w firmie, komentuje:
„Przez trzydzieści lat pracy w Osbornes widziałem, że ta firma ma talent do rozwijania ludzi, a nie tylko prawników. Zatrudniamy 160 osób, są to czołowi prawnicy z kilku dziedzin, ale także młode, bijące ludzkie serce. Otrzymanie tego wyróżnienia od naszych pracowników w 50. rocznicę naszej działalności to naprawdę wyjątkowy moment w naszej historii”.

Aby dowiedzieć się więcej o Najlepszych Firmach, odwiedź nasz profil w Najlepsze Firmy | Profil firmy prawniczej Osbornes

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!