Katastrofalny Uraz Mózgu

14 Mar 2022 | Oliwia Różycka
Ambulance

Table of Contents

Nasza klientka uczestniczyła w kolizji przy dużej prędkości na angielskiej autostradzie, jadąc jako pasażer na przednim siedzeniu pojazdu prowadzonego przez jej męża. Nasza klientka doznała wielu złamań i katastrofalnych urazów mózgu, między innymi z utratą widzenia peryferyjnego, równowagi i pamięci. Po przejściu operacji w Anglii, klientka, kontynuowała leczenie.

Nasza klientka, kobieta była zdeterminowana, bardzo ciężko pracowała nad swoją rehabilitacją ruchową. W otoczeniu wspierającej rodziny, która zachęcała ją do poczucia niezależności, nasza klientka pozostała pewna swoich możliwości. Poziom codziennej opieki, którą otrzymywała, czasami nie rzucający się w oczy, nie był od razu widoczny. Było oczywiste, że nie będzie w stanie wrócić do pracy, ale ponieważ była tak blisko przejścia na emeryturę, skupiliśmy się bardziej na utracie jakości życia niż na utracie dochodów. Ze względu na szerokie i zróżnicowane zainteresowania nasza klientka oczekiwała satysfakcjonującej emerytury. Jej sytuacja była niepewna.

Kiedy ekspert spędził z nią na kilka dni, pozwoliło to ujawnić jej prawdziwy zakres potrzeb. Raport eksperta dotyczący potrzeby opieki dostarczył mocnych dowodów, które pomogły naszemu klientowi uzyskać sześciocyfrowe odszkodowanie bez stresu związanego z pójściem do sądu.

Adwokat naszego klienta, komentuje, że ta sprawa podkreśla ogromne znaczenie znalezienia odpowiedniego eksperta dla klientów z urazem mózgu. Kogoś, kto rozumie subtelne niuanse uszkodzenia mózgu. Nasza klientka skorzystała z pomocy eksperta, który spędził z nią wystarczająco dużo czasu, aby ocenić sytuację. Dzięki obserwacjom biegłego był w stanie określić poziom wsparcia niezbędnego do tego, aby w jak największym stopniu mógła ona powrócić do trybu życia, jaki prowadziła przed wypadkiem.

Share this article

Contact