75 tys. funtów odszkodowania dla rowerzysty potrąconego przez samochód

16 Jun 2024 | Barbara Wojno
Wypadek W Parku

Table of Contents

Ugoda w wysokości 75 000 funtów dla rowerzysty

Nasz prawnik specjalizujący się w wypadkach rowerowych, uzyskała odszkodowanie w wysokości 75 000 funtów na rzecz rowerzysty, który został zrzucony z roweru przez samochód, a następnie uderzył w maskę i przednią szybę jadącego samochodu i wylądował na drodze.
Rowerzysta miał zamiar wybrać się na spokojną przejażdżkę rowerową po swojej okolicy. Jadąc główną drogą, kierowca nagle opuścił supermarket Sainsburys i skręcił w prawo w poprzek ścieżki naszego klienta. Na miejsce przybyła zarówno Policja, jak i Pogotowie Ratunkowe.
Nasz klient został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i jako pacjent urazowy pozostawał przez 10 dni. W wyniku wypadku rowerzysta doznał licznych złamań miednicy, krwiaka miednicy wymagającego transfuzji 3 jednostek krwi, urazu prawego barku oraz obrażeń psychicznych. Po wypisaniu ze szpitala wymagał opieki i pomocy zarówno ze strony władz lokalnych, jak i członków rodziny.
W wyniku wypadku zniszczeniu uległa część majątku klienta. Ponadto poniósł koszty podróży i leczenia, a także pomoce i sprzęt dla swojego majątku.
Kierowca przyznał się do odpowiedzialności, bez potrąceń z tytułu współudziału w wypadku, a Nicola była w stanie wynegocjować pomyślną ugodę dla rowerzysty.

Potrzebujesz fachowej porady prawnej?

Osbornes Law, partner prawny Londyńskiej Kampanii Rowerowej (LCC), w dalszym ciągu wspiera rowerzystów rannych w kolizjach poprzez fachowe porady prawne i reprezentację.
Jeśli brałeś udział w wypadku rowerowym, Osbornes Law jest tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, aby mieć pewność, że otrzymasz odszkodowanie i wsparcie, na jakie zasługujesz. Zadzwoń pod numer 020 3930 1342 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!