70 tys. funtów wypłaty dla rowerzysty po kolizji na skrzyżowaniu

16 Jun 2024 | Oliwia Różycka
Wypadek W Parku

Table of Contents

Nasz prawnik Andrzej, zajmujący się wypadkami rowerowymi w kancelarii Osbornes Law, niedawno rozstrzygnął sprawę dotyczącą roszczenia rowerzysty na kwotę od 70 000 do 7000 funtów. Zgodnie z pierwszym roszczeniem rowerzysta jechał przez skrzyżowanie, kiedy doszło do niefortunnej kolizji.
Czekając na zwolnienie ruchu na skrzyżowaniu, rowerzysta został zrzucony z roweru przez samochód, co doprowadziło do złamania biodra, wymiany stawu biodrowego i trwałej różnicy w długości nóg.

Odpowiedzialność przejęli ubezpieczyciele kierowcy

Aby ocenić pełny wpływ urazów, Andrew umówił się na konsultacje z chirurgiem ortopedą kończyny dolnej i podologiem w celu kompleksowej opieki i analizy skutków finansowych.
Sprawa została skutecznie wynegocjowana z ubezpieczycielami, co zakończyło się satysfakcjonującym dla rowerzysty ugodą, bez konieczności wszczynania postępowania sądowego.

Wypadek w pobliżu Regents Park

W drugim pozwie Andrzej zapewnił sobie wypłatę 7 000 funtów na rzecz rowerzysty, który został potrącony przez samochód w pobliżu Regents Park w Camden, co spowodowało złamanie palca u nogi i konieczność przeprowadzenia procedur medycznych. Dzięki dowodom zarejestrowanym przez kamerę zamontowaną na kierownicy rowerzysty firma ubezpieczeniowa szybko przyznała się do odpowiedzialności. Skonsultowano się z chirurgiem ortopedą kończyny dolnej, aby ocenić krótko- i długoterminowe skutki urazów rowerzysty.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!