70 000 funtów Odszkodowania

21 Sep 2021 | Magdalena Knez
london eye

Table of Contents

Jeden z naszych prawników specjalizujący się w wypadkach rowerowych w Osbornes Law, wygrał sprawę poszkodowanego rowerzysty na kwotę około 70 000 funtów.

Nasz klient jechał na rowerze nie ruchliwą drogą we wschodnim Londynie, kiedy kierowca samochodu nagle otworzył przed nim drzwi. Nasz klient nie miał szans wyhamować aby uniknąć kolizji i uderzył twarzą w otwarte drzwi. Kierowca został oskarżony o otwarcie drzwi na drodze rowerzysty.
Nasz klient doznał poważnych złamań twarzy wymagających operacji. Obrażenia były tak poważne, że do naprawy złamań użyto metalowych płyt. Niestety po kolizji u naszego klienta pojawił się przewlekły ból i bóle głowy.
Ubezpieczyciele kierowcy starali się wcześniej załatwić sprawę. Ich pierwsza oferta, gdy prognozy dla rowerzysty były niejasne, wynosiła mniej niż 15 000 funtów.
Aby lepiej zrozumieć długofalowy wpływ doznanych obrażeń, zaaranżowaliśmy skierowanie naszej klientki do wielu ekspertów medycznych w celu uzyskania pełnego obrazu jej rehabilitacji.
Rowerzysta został poinformowany o potencjalnej wartości swojego roszczenia i postanowił kontynuować zbieranie dowodów medycznych.
Ostatecznie konieczne było wszczęcie postępowania sądowego, a następnie zawarcie ugody z ubezpieczycielami. Ostateczna nagroda wynosiła około £70 000.
Ta sprawa pokazuje, dlaczego osoba poszkodowana, która otrzymuje wczesną propozycję ugody, powinna zawsze skonsultować się z prawnikiem i zasięgnąć porady.
Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała mogą pomóc na zasadzie „bez wygranej bez opłat”.
Prawnicy z Osbornes specjalizują się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy zostali ranni w wyniku kolizji. Kancelaria jest partnerem prawnym London Cycling Campaign (LCC).

Share this article

Contact