£60,000 Dla Poszkodowanego Rowerzysty

20 Mar 2023 | Barbara Wojno
Bicycles

Table of Contents

Andrew Middlehurst niedawno zawarł ugodę w sprawie pozwu o odszkodowanie rowerzysty, który został uderzony przez samochód podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie. Andrew był w stanie uzyskać około £60,000.

Rowerzysta, emeryt w wieku ponad 60. lat jechał do domu. W pewnym momencie zatrzymał się na skrzyżowaniu i czekał na możliwość przejazu przez ulicę. Kierowca samochodu osobowego wyjechał ze skrzyżowania i uderzył w tylne koło roweru. Rowerzysta został zrzucony na ziemię.

Mężczyzna doznał złamania biodra i wymagał całkowitej wymiany stawu biodrowego. Pozostała mu krótsza noga w porównaniu do strony, gdzie nie doznał obrażeń. Uraz wpłynął na hobby rowerzysty i ostatecznie zdecydował się on zaprzestać jazdy na rowerze.

Firma ubezpieczeniowa zaakceptowała odpowiedzialność i złożyła wczesną ofertę ugody.

Andrew zorganizował raporty od kilku ekspertów medycznych, w tym od specjalisty chirurga ds. bioder i podiatry, by stworzyć pełny obraz obrażeń i rokowań.

Zaakceptowano propozycję ugody, która doprowadziła sprawę do końca.

Andrew został niedawno zaliczony do grona “Wschodzących Gwiazd” przez portal Legal 500, a szczególną uwagę zwrócono na jego pracę dotyczącą rowerów i skuterów elektrycznych. Andrew regularnie publikuje artykuły na portalu London Cyclist, na temat jazdy na rowerze i praw. Pojawił się również w audycji Radia 4 pod tytułem „Prawo w działaniu”.

Kancelaria Osbornes Law specjalizuje się w roszczeniach z tytułu wypadków rowerowych, pomagając rowerzystom, którzy doznali obrażeń w wyniku kolizji. Kancelaria jest partnerem prawnym Londyńskiej Kampanii Rowerowej (LCC).

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!