£40,000 Odszkodowania Za Wypadek Motocyklowy

21 Apr 2024 | Barbara Wojno
Wypadek Motocoklowy

Table of Contents

Zapewnienie godziwego odszkodowania po wypadku motocyklowym.

Ubezpieczyciele pozwanego składają początkową ofertę opieki przedmedycznej w wysokości 5500 funtów, która później wzrosła do 10 000 funtów, a następnie 15 000 funtów. Motocyklista odrzucił wszystkie te oferty, gdyż Megan poinformowała, że ​​biorąc pod uwagę charakter jego obrażeń i poniesione straty finansowe, jego roszczenie może być warte znacznie więcej.

Uzyskano raporty medyczno-prawne od specjalisty ortopedy dolnego odcinka kończyny dolnej, który sporządził w sumie 4 raporty dotyczące urazu podudzia u motocyklisty, po różnych badaniach i badaniach. Niestety biegły lekarz stwierdził, że motocyklista miał wadę połowy łydki i po 3 latach od wypadku nadal odczuwał bóle podczas aktywności, w tym długotrwałe stanie i obrzęk lewej nogi. Ponadto cierpiał z powodu bólu podczas stania na drabinach, co stanowiło dużą część jego pracy, podczas jazdy na rowerze i spacerów z psem. Następnie stwierdzono, że jest mało prawdopodobne, aby sprawność motocyklisty w dającej się przewidzieć przyszłości poprawiła się powyżej obecnego stanu i niestety była trwała.

Wszczęto postępowanie sądowe, a roszczenie motocyklisty zostało rozstrzygnięte po przyjęciu oferty ubezpieczyciela pozwanego na kwotę 40 000 funtów. Ugoda ta obejmowała nie tylko część poniesionych przez niego obrażeń, ale także strat finansowych, w tym utraty zarobków, zniszczenia mienia, wydatków na leczenie i przyszłej utraty zdolności do pracy.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!