£380 000 Odszkodowania Za Potrącenie Przez Skuter

30 May 2024 | Barbara Wojno
Wypadek Na Skuterze

Table of Contents

380 000 GBP Ugoda pozasądowa

Nasza prawniczka w kancelarii Osbornes Law, na pozasądowym spotkaniu uzgodniła kwotę 380 000 funtów odszkodowania.

Szczegóły wypadku

Powódka została potrącona przez hulajnogę elektryczną podczas przechodzenia przez ulicę, co doprowadziło do strasznych obrażeń, w tym całkowitej utraty wzroku w jednym oku, urazowego uszkodzenia mózgu, w wyniku którego wystąpiły łagodne problemy poznawcze oraz kilku urazów ortopedycznych.

Rehabilitacja i negocjacje

Początkowo ubezpieczyciel próbował zaprzeczyć odpowiedzialności, ale później przyznał, że winę ponosi jej klientka, dzięki uporowi Osbornes Law upierającej się, że ponosi za nią wyłączną odpowiedzialność.
Prawo Osbornes zapewniło powodzie szeroko zakrojoną rehabilitację, która miała pomóc w powrocie do zdrowia, a rehabilitację sfinansowała firma ubezpieczeniowa użytkownika hulajnogi elektrycznej. Otrzymała także pomoc finansową od ubezpieczyciela w trakcie procesu roszczeniowego; otrzymała płatności okresowe w znacznych kwotach.
Ubezpieczyciel użytkownika skutera próbował wykupić powoda, przedstawiając kilka ofert o wartości od 50 000 do 230 000 funtów, które prawo Osbornes zaleciło odrzucenie. Nasza klientka była bardzo zadowolona z wyniku spotkania i chce dalej żyć, wiedząc, że nie będzie miała problemów finansowych. Nasza prawniczka jest zachwycona możliwością zapewnienia swojej klientce takiej możliwości.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!