£250 000 Odszkodowania Za Wypadek Na Roli

6 Aug 2023 | Oliwia Różycka
Wypadek W Rolnictwie

Table of Contents

Nasz prawnik i szef działu obrażeń ciała w Osbornes Law, z pomocą radcy prawnego Tamary Simon uzyskała ugodę w wysokości 250 000 funtów. W tym wypadku półtonowa bela siana spadła na naszego klienta, łamiąc mu kark, nadgarstek i żebra.
Kierowca wózka widłowego był nowy w tej pracy i przez pomyłkę zaczął rozładowywać bele z ciężarówki bez powiadomienia naszego klienta. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i upuścił belę siana na szyję ciężarówki.
Firma obwiniła naszego klienta o to, co się stało. Kiedy 2,5 roku później złożył Osbornes wniosek o odszkodowanie za wypadek przy pracy, nadal nie otrzymał dotacji ani zapłaty za zmianę, którą wykonywał w dniu wypadku.
Osbornes szybko przekonał ich do przyznania się do odpowiedzialności, ale ubezpieczyciel firmy upierał się, że część odpowiedzialności spoczywa na naszym kliencie za postawienie się tam, gdzie nie powinien.
Mimo to rok po otrzymaniu instrukcji dostaliśmy dobry interes. W tym czasie naszego klienta zbadało 3 lekarzy specjalistów, któremu doradzał biegły prawnik.
Nasz klient nie wyzdrowieje w pełni po katastrofalnych obrażeniach, ale wykorzysta odszkodowanie na rozpoczęcie nowego biznesu na Węgrzech.
Tamara Simon spotykała się z klientem i dbała o to, by informować go o postępach w jego ojczystym języku, węgierskim. Tamara należy do zespołu węgierskich prawników Osbornes, którzy pracują nad sprawami wielu węgierskich klientów z Wielkiej Brytanii.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!