12 Tysięcy Odszkodowania Dla Pieszego

27 Aug 2023

Table of Contents

Pieszy stał na chodniku, gdy kierowca autobusu nagle cofnął, obracając przy tym tył autobusu. Tylna część autobusu uderzyła w  chodnik i pieszego – naszego klienta. Firma ubezpieczeniowa w imieniu kierowcy przyznała się do wypadku.
W wyniku wypadku pieszy doznał lekkiego urazu głowy oraz licznych obrażeń tkanek miękkich, w tym urazu twarzy oraz urazów obu kolan. Doznał także szkód psychicznych.
W związku z odejściem klienta na emeryturę nie wystąpiła żadna utrata zarobków.

Jego inne straty finansowe i wydatki były minimalne. Jednakże wystąpiło istotne roszczenie o odszkodowanie pieniężne za opiekę i opiekę, ponieważ pieszy był starszym mężczyzną i mieszkał samotnie. Przez kilka miesięcy potrzebował pomocy i wsparcia syna. Za udzieloną w ten sposób pomoc można domagać się rekompensaty, nawet jeśli nie jest ona udzielana przez wykwalifikowanego specjalistę, ale przez członka rodziny.Po udanych negocjacjach z ubezpieczycielem winnego strony sporu zgodziły się na ugodę. W celu potwierdzenia obrażeń naszego Klienta zwrócono się o opinię do różnych biegłych, posiadających wiedzę z różnych dziedzin. Sprawa zakończyła pomyślnie dla naszego klienta. Kwota uzyskana to 12 Tysięcy fontów.

Share this article

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!