Pracownik, który poślizgnął się w pracy, otrzymuje wysokie odszkodowanie

21 May 2024 | Oliwia Różycka
Wypadek przy maszynie

Table of Contents

Klient, który poślizgnął się w pracy, otrzymuje wysokie odszkodowanie

Nasza prawniczka niedawno rozstrzygnęła sprawę o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy dla klienta, który poślizgnął się w pracy.
Sprawa została rozstrzygnięta bez uzgodnienia odpowiedzialności, a klientowi udało się uzyskać dobre, wysokie odszkodowanie.

Nasza klientka pracowała, kiedy uderzyła głową w maszynę.

Nasz Klient pracował na linii produkcyjnej dla Pozwanego. Nasza klientka musiała zmienić rękawiczki. Kiedy się odwróciła, jej stopa poślizgnęła się na skórce ananasa leżącej na podłodze, powodując, że Powódka upadła do tyłu, uderzając głową o maszynę.
Klientka doznała rozcięcia tyłu głowy i przebywała w szpitalu ze względu na wykrycie zakrzepu krwi. Nasza prawniczka, początkowo martwiła się, że nasza klientka mogła doznać poważnego urazu głowy, jednak po wypadku dość szybko wróciła do pracy i nie miała utrzymujących się objawów urazu głowy.
Nasza kancelaria w tym czasie wszczyna postępowanie sądowe
Firma ubezpieczeniowa zaprzeczyła odpowiedzialności i po sfinalizowaniu dokumentacji medycznej. Następnie prawnik pozwanego rozpoczął negocjacje i roszczenie zostało zaspokojone na kwotę, którą nasz klient był skłonny zadowolić się.

Share this article

Contact

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń już teraz po darmową konsultację 0207 482 8437

Napisz Do Nas Wyślij do nas wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!