Chevron pointing up icon

Urazy zmieniające życie

Solicitors in London

News article published on: 14th January 2019

Kiedy mówimy o urazach zmieniających życie, na pierwszy plan wysuwają się obrażenia głowy i mózgu.

Poważne obrażenie głowy może mieć długotrwałe skutki, takie jak utrata słuchu, wzroku, zmysłu smaku i węchu oraz zaburzenia równowagi i silne bóle głowy. Uszkodzenie mózgu może ponadto wpłynąć na pojawienie się problemów natury psychologicznej, takich jak lęk i depresja. Do najpoważniejszych objawów należą problemy poznawcze, w tym trudności z mową i zaburzenia pamięci.

Obecnie badacze medyczni uznają, że urazy, które początkowo wydają się być mniej poważne mogą mieć długoterminowe konsekwencje dla pacjenta.

Ważne jest, aby osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu lub ich rodziny zasięgały w tej kwestii porady prawnej. Kancelaria Osbornes pomoże zidentyfikować problemy i zapewnić odpowiednie leczenie i wsparcie.

Koszt urazu głowy lub mózgu może wykraczać znacznie poza początkowo poniesione straty i może obejmować np. niezdolność do pracy lub wprowadzenie specjalnych adaptacji w mieszkaniu, a nawet potrzebę zamiany mieszkania na lokal bardziej przystosowany do potrzeb osoby poszkodowanej. Ponadto w przypadku urazów głowy i mózgu często wymagana jest długoterminowa terapia lub leczenie.

Po wniesieniu roszczenia, kancelaria Osbornes zapewni maksymalny pakiet spełniający te długoterminowe potrzeby. Posiadamy długoletnie doświadczenie i ceniony zespół prawników, którzy stoją po stronie i wspomagają swoich klientów pomagając w sporządzeniu oceny ich potrzeb, a następnie w osiągnięciu odpowiedniego odszkodowania.

Jeśli doznałeś urazu głowy lub padłeś ofiarą innego wypadku, możesz mieć prawo do ubiegania się o odszkodowanie. Nasi polskojęzyczni doradcy zajmujący się odszkodowaniami z tytułu uszczerbku na zdrowiu mogą ci w tym pomóc. Zostaw dla nas wiadomość na Facebooku lub zadzwoń pod numer 020 7482 8467

arrow pointing down
Testimonial:

"Beneath Ben Posford’s calm and reassuring presence, which clients love, lies a formidable tactical and legal brain. His experience tells and he gets it right at every stage of the process from arranging the best possible rehabilitation, to ensuring, so far as possible, a polite relationship with those acting for the defendant in order to ensure best and early resolution of the claim."

Legal 500 2020 - Ben Posford

Camden

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town

Hampstead

28A Hampstead High Street, Hampstead, NW3 1QA
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660

Your Privacy | Cookies Policy

Contact a Lawyer

Enter your details below to receive a call from Osbornes:


    Request Callback