Chevron pointing up icon

Rozstrzyganie sprawy za uszczerbek na zdrowiu

Solicitors in London

News article published on: 14th January 2019

Rozstrzyganie sprawy za uszczerbek na zdrowiu może być skomplikowane i jeśli powierzysz swoją sprawę niewłaściwemu adwokatowi, możesz otrzymać niższą kwotę odszkodowania. Problem niedostatecznego odszkodowania szczególnie dotyczy spraw powierzanych spółkom zarządzającym roszczeniami (ang. claims management company), którym zależy głównie na „ilości”, kosztem „jakości”, czyli korzystając z pomocy takiej firmy twoją sprawą nie zajmuje się bezpośrednio prawnik posiadający doświadczenie w sprawach dotyczących uszczerbku na zdrowiu.

Prawnik powinien ocenić kwotę roszczenia w oparciu o koszt związany z powrotem do zdrowia do stanu sprzed wypadku. Jednak jeśli dochodzi do niewłaściwego zrozumienia dowodów przez wykwalifikowanego w takich sprawach prawnika, może dojść do błędnej oceny faktycznego wpływu urazu lub wypadku przy pracy, co z kolei prowadzi do otrzymania niedostatecznego odszkodowania.

Jeżeli otrzymałeś niedostateczne odszkodowanie, czy to z powodu braku należytej ekspertyzy, pominięcia dowodów lub błędu przy wycenie roszczenia, zawsze jest szansa na naprawę sytuacji.

Możemy wytoczyć sprawę kancelarii lub spółce zarządzającej roszczeniem, która zajmowała się twoją sprawą i wywalczyć należące ci się odszkodowanie.

“Jeśli doznałeś urazu lub padłeś ofiarą wypadku może przysługiwać ci prawo do roszczenia odszkodowania. Nasi polskojęzyczni doradcy zajmujący się odszkodowaniami z tytułu uszczerbku na zdrowiu mogą ci w tym pomóc. Zostaw dla nas wiadomość na Facebooku lub zadzwoń pod numer 020 7482 8467”

arrow pointing down
Testimonial:

""William Ford frequently represents tenants in possession proceedings, homelessness appeals and disrepair claims... and is praised for his dynamic and hard-working approach.""

Chambers UK 2019

Introducing Your Legal Team

Osbornes has an experienced team of specialist lawyers to assist with your case / situation

arrow pointing up

Camden

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town

Hampstead

28A Hampstead High Street, Hampstead, NW3 1QA
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660

Your Privacy | Cookies Policy

Contact a Lawyer

Enter your details below to receive a call from Osbornes:


    Request Callback