Chevron pointing up icon

Nasz dział ds. uszczerbku na zdrowiu kandyduje do prestiżowej nagrody

Solicitors in London

News article published on: 13th January 2019

Dział kancelarii Osbornes znalazł się w grupie finalistów do nagrody w kategorii najlepszego zespołu roku zajmującego się sprawami uszczerbku na zdrowiu do prestiżowej nagrody Eclipse Personal Injury Awards 2017.

Nasza kancelaria ma nadzieję powtórzyć sukces z 2015 r., kiedy wydział ds. uszczerbku na zdrowiu Osbornes wygrał nagrodę w tej samej kategorii. P. Stuart Kightley, partner i kierownik wydziału, tak skomentował nominację:

„Ponowne znalezienie się w gronie finalistów do tej nagrody jest wielkim osiągnięciem dla naszego działu, który od 2015 roku cały czas się rozwija. Nominacja odzwierciedla siłę całego zespołu począwszy od partnerów aż do stażystów, którzy są bardzo sumienni i zapewniają naszym klientom najwyższy poziom usług, a także starają się być cały czas na bieżąco w aktualnych kwestiach prawnych i orzecznictwie, które mają wpływ na sprawy naszych klientów”.

Nasz dział nadal jest notowany jako jeden z czołowych w rankingach prowadzonych przez Chambers UK oraz The Legal 500. Obydwa zestawienia umieszczają p. Stuarta Kightley, Bena Posforda, kierownika działu ds. ciężkiego kalectwa oraz Stephanie Prior, prowadzącą wydział ds. zaniedbań medycznych oraz nadużyć w stosunku do nieletnich, na liście czołowych prawników w Londynie.

Kancelaria Osbornes Law niedawno poinformowała, że do zespołu zajmującego się sprawami ciężkiego kalectwa dołączy czołowy prawnik w tej dziedzinie p. Rob Aylottt. Rob posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pomaganiu osobom, które odniosły zmieniające życie obrażenia.

Kancelaria ponadto zamierza we wrześniu otworzyć swoją nową filię w dzielnicy Hampstead.

Aby porozmawiać z jednym z naszych prawników z działu ds. uszczerbku na zdrowiu na temat doznanych obrażeń zadzwoń pod numer 020 7485 8811 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej

arrow pointing down
Testimonial:

"Edward Taylor undertook my case from an almost unwinnable position. From our first meeting, Edward's enthusiasm was apparent. He was determined, diligent and most professional when dealing with my case, keeping me informed at every stage. I wholeheartedly thank Edward for his endeavours and would not hesitate in recommending him and Osbornes Solicitors to others."

Housing and Social Care Department Client

Camden

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town

Hampstead

28A Hampstead High Street, Hampstead, NW3 1QA
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660

Your Privacy | Cookies Policy

Contact a Lawyer

Enter your details below to receive a call from Osbornes:


    Request Callback