Nasze Wsparcie

14 Jan 2019

Kancelaria Osbornes bije rekordy zbierając środki na rzecz Headway -organizacji charytatywnej dla osób z urazem mózgu z siedzibą we wschodnim Londynie

Z 17 lipca 2017 r.


Dnia 15 czerwca 2017 r. zespół z kancelarii Osbornes wziął udział w spinaczce dla firm zorganizowanej przez Headway na O2 Arena w Londynie. Zespół w składzie: Elspeth Neilson, z wydziału klientów indywidualnych; Joseph Gunn, adwokat na stażu z wydziału ds. uszczerbku na zdrowiu oraz Nick Leahy, asystant prawny z wydziału ds. zaniedbań medycznych, przyłączyli się do około 50 innych osób wspinając się na szczyt O2, który zawieszony jest 52 metrów nad ziemią. Po przybyciu do bazy wyjściowej na szkolenie z zasad bezpieczeństwa, drużyna wyruszyła na wspinaczkę na szczyt. Przepiękna pogoda umożliwiła uczestnikom podziwianie panoramy Londynu, w tym słynnych obiektów m.in. Canary Wharf, parku olimpijskiego oraz Obserwatorium Królewskiego w Greenwich.

Drużyna zbierała pieniądze dla Headway ze wschodniego Londynu, organizacji charytatywnej, która wspiera osoby po urazie mózgu oraz pomaga ich rodzinom/opiekunom na terenie całej Wielkiej Brytanii. Wydział ds. uszczerbku na zdrowiu w kancelarii Osbornes ściśle współpracuje z Headway i w pełni zdaje sobie sprawę jak ważną pracę wykonuje Headway pomagając osobom po urazie mózgu w powrocie do normalnego życia. Wydział ds. uszczerbku na zdrowiu reprezentuje obecnie wielu klientów z obrażeniami mózgu, którzy korzystają z pomocy Headway, które zapewnia im wsparcie oraz rehabilitację.

Po niesamowitym wspinaczkowym wyczynie naszego zespołu, w kancelarii Osbornes zorganizowano loterię fantową na rzecz zbiórki funduszy dla Headway. Pula nagród do wylosowania obejmowała m.in wycieczkę do londyńskiego zoo, kolację z butelką wina w lokalnej restauracji El Parador, paterę ciast zafundowaną przez Camden Bakery and Grill oraz wiele butelek wina. Ogółem naszemu zespołowi, dzięki hojnym datkom pracowników kancelarii, udało się zebrać 284 funtów dla Headway.

Share this article