Chevron pointing up icon

350 000 funtów odszkodowania

Wygrane Roszszczenie

News article published on: 4th February 2021

Trwałe uszkodzenie kostki po odszkodowaniu za wypadek na budowie za 350 000 funtów.

Nasi prawnicy, w zespole ds. Katastroficznych wypadków w Osbornes, niedawno uregulowali roszczenie pracodawcy z tytułu odpowiedzialności za rumuńskiego mężczyznę, który został ranny podczas pracy na placu budowy. Doznał kontuzji, gdy wpadł do dziury po wejściu na pokrywę włazu, która zapadła mu pod nim, i doznał złamania kostki.

Po wielu operacjach nasz klient miał deformację końską kostki, przez co nie był w stanie oprzeć stopy płasko na podłodze. Jego ruchliwość była poważnie ograniczona i nadal odczuwał ból w kostce. Po uzyskaniu uznania odpowiedzialności Osbornes był w stanie zabezpieczyć płatności okresowe przekraczające 70 000 funtów, aby umożliwić naszemu klientowi realizację programu prywatnego leczenia i rehabilitacji, w tym fizjoterapii, hydroterapii i rehabilitacji zawodowej, aby pomóc mu spróbować wrócić do pracy, oraz aby osiągnąć punkt najlepszego powrotu do zdrowia.

Jednak nadal pozostawał z trwałym uszkodzeniem kostki, które, jak potwierdzili jego chirurdzy, ograniczyłoby rodzaj pracy, którą mógłby wykonywać w przyszłości. Wszczęto postępowanie sądowe i po wspólnym spotkaniu ugodowym z prawnikami pozwanego, udało się uregulować roszczenie na kwotę niecałych 350 000 GBP odszkodowania.

arrow pointing down
Testimonial:

"“Head of the personal injury department, Stuart Kightley is a first-rate practitioner, wholly focused on getting his client the best outcome in a pragmatic, sensible and consensual manner.”"

Chambers UK

Introducing Your Legal Team

Osbornes has an experienced team of specialist lawyers to assist with your case / situation

arrow pointing up

Camden

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town

Hampstead

28A Hampstead High Street, Hampstead, NW3 1QA
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660

Your Privacy | Cookies Policy

Contact a Lawyer

Enter your details below to receive a call from Osbornes:


    Request Callback