CONTACT US TODAY

Here to help

Utrpeli ste úraz?

Možno mate nárok na odškodné. Jaro Bernat je právnickým asistentom vo firme Osbornes Solicitors. Kontaktujte ho nezáväzne a bezplatne, telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formuláru na tejto stránke.

Právnicka kancelária Osbornes Solicitors sídli v Camden Town na severe Londýna. Patríme medzi špičku v právnickej oblasti Personal Injury, t.j. osobné úrazy, a zastupujeme slovenských a českých klientov, ktorí si nárokujú odškodné.

Počas posledných 40 rokov sme pomohli tisícom zranených vymôcť milióny libier.

Naši právnici konajú v rôznorodých prípadoch, ale navyše sú odborníkmi na komplikované zranenia, ktoré boli utrpené pri vážnych alebo dokonca smrteľných dopravných nehodách a pracovných úrazoch. Sme v pravidelnom kontakte so zranenými osobami a taktiež ich rodinami, lebo takto sme schopní vytvoriť si presný obraz o ich zraneniach, o vhodných druhoch terapie a priebehu liečby. Základom úspechu je pre nás voľba správneho právneho postupu, ktorý umožní skoré doriešenie prípadu a vyplatenie najvyššej možnej čiastky odškodného.

Pomohli sme už nespočetnému množstvu osôb v nasledovných druhoch prípadov:
   – úrazy na pracoviskách, napríklad na stavbách, v skladoch, školách aj bytoch
   – dopravné nehody a úrazy chodcov na cestných komunikáciách a chodníkoch
   – pošmyknutia, zakopnutia a pády
   – úrazy hlavy, mozgu a chrbtice
   – úrazy na dovolenkách
   – smrteľné úrazy
   – úrazy počas vykonávania živnosti

Na Slovesku ešte dodnes nie je zvykom najať pravnika na riešenie problému či súdiť sa a preto možete mať pocit, že ani v Anglicku by ste nemali postupovať ináč. Ak sa rozhodnete nekonať, ukracujete sa o možnosť dožiadať sa spravodlivosti. Odškodné nie je odmena pre slabé nariekajúce osoby, ktoré nedokážu zniesť bolesť, ale náhrada za peňažnú aj nepeňažnú ujmu spôsobenú vinníkom. Ak ste následkom úrazu prišli o časť zárobku alebo ste mali nezvyčajné výdavky za zdravotnú starostlivosť či prepravu, tak máte právo nárokovať si kompenzáciu. Výška kompenzácie za bolesť sa dá taktiež vyčísliť. Dobrý právnik, ktorý zastupuje vaše záujmy vám umožní prístup k spravodlivosti (toto je doslovný preklad známej anglickej frázy access to justice). Mimochodom, v našej firme vyriešime 95% prípadov mimosúdnou cestou formou dohody s vinníkom, alebo presnejšie s jeho poistovňou.

Naša právnicka firma, vrátane oddelenia Personal Injury, je vysoko uznávana renomovanými právnickými publikáciami The Legal 500 a tiež Chambers and Co, ktoré každoročne publikujú rebríčky a hodnotia tisíce firiem v Anglicku. Ďalej sme uznávaní a odporúčaní poprednou charitou Headway, ktorá podporuje osoby postihnuté zraneniami hlavy.

Neodkladajte to na zajtra. Jaro s vami záležitosť vymáhania odškodného ochotne prediskutuje a potvrdí, či sa prípadu budeme môct ujať na báze No Win No Fee, čo v doslovnom preklade znamená . Ak nevyhráš, tak nič neplatíš. To nie je reklamný trik, anglické zákony nám umožnujú takto konať. Ochotne vám vysvetlíme, ako system funguje, aby ste nám v plnej miere dôverovali.

Jaro Bernat je k dispozícii na čislach 0775 255 1479 alebo 020 7485 8811.

Jaro žije v Anglicku vyše 12 rokov a pre Osbornes Solicitors pracuje už tretí rok. Právo vyštudoval na London Metropolitan University s ohodnotenim výborný.

Prislúžil sa k úpešnému vyriešeniu množstva prípadov a umožnuje našej firme zastupovať klientov, ktorí preferujú komunikáciu v slovenčine či češtine. Okrem zastupovania klientov na našom oddelení pracoval aj na známom prípade slovenskej rodiny, ktorej anglická sociálna služba odňala deti. Je známy svojou ochotou a zanietenosťou.

Speak To A Lawyer

Case studies and news

Accreditations

Video

Contact Us

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town
Email: See Teams for individual lawyers email addresses

Call: 020 7485 8811

Select Department