CONTACT US TODAY

Here to help

Utrpěli jste úraz?

Možná máte nárok na odškodné. Jaro Bernat je právnickým asistentem ve firmě Osbornes Solicitors. Kontaktujte  ho  nezávazně  a  bezplatně, telefonicky  nebo  prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce.

Právnická kancelář Osbornes Solicitors sídlí v Camden Town na  severu Londýna. Patříme mezi špičku v právnické oblasti Personal Injury, t.j. osobní úrazy a zastupujeme slovenské a české klienty, kteří si nárokují odškodné.

Během posledních 40 let jsme pomohli tisícům zraněných vymoci milióny liber.

Naši právníci konají v různorodých případech, ale navíc jsou odborníky na komplikovaná zranění, způsobené při vážných, nebo dokonce smrtelných dopravních nehodách a pracovních úrazech. Jsme v nepřetržitém kontaktě se zraněnými osobami a rovněž s jejich rodinami, neboť takto jsme schopni vytvořit si přesný obraz o jejich zraněních, o vhodných druzích terapie a průběhu léčby. Základem úspěchu je pro nás volba správného právního postupu, který umožní brzké dořešení případu a vyplacení nejvyšší možné částky odškodného.

Pomohli jsme už nepřebernému počtu osob v následujících druzích případů:

  • úrazy na pracovištích, kupříkladu na stavbách, v skladech, školách i bytech,
  • dopravní nehody a úrazy chodců na cestních komunikacích a chodnících,
  • uklouznutí, zakopnutí a pády,
  • úrazy hlavy, mozku a páteře,
  • úrazy na dovolených,
  • smrtelné úrazy,
  • úrazy související s prováděním živnosti.  

V Čechách dodnes není běžný najmout právníka na řešení problému nebo se soudit a proto můžete mít pocit, žeby jste v Anglii neměli postupovat jinak. Když jse rozhodnete nekonat, připravujete se o šanci dovolat se spravedlnosti. Odškodné není odměna pro slabé naříkající osoby, které nedokážou snést bolest, ale náhrada za peňežnou i nepeňežnou ujmu spůsobenou vinníkem. Jestliže jste následkem úrazu přišli o čast mzdy nebo jste měli nezvyčejné výdavky za zdravotnou péči či přepravu, pak máte právo nárokovat si kompenzaci. Výše kompenzace za bolest je také vyčíslitelná. Dobrý právník, který zastupuje vaše zájmy vám umožní přístup k spravedlnosti (todle je doslovní překlad známé anglickej frázy access to justice). Mimochodem, v naší firmě vyřešíme 95% případů mimosoudní cestou formou dohody s vinníkem, nebo přesnej s jeho pojištovnou.

Naše právnická firma, včetně oddělení Personal Injury, je vysoce uznávaná renomovanými právnickými publikacemi The Legal 500 a  též Chambers and Co.,  které  každoročně publikují žebříčky a hodnotí  tisíce  firem  v  Anglii. Dále  jsme  uznávaní a  doporučeni přední charitou Headway, která podporuje osoby postižené  zraněními hlavy.

Neodkládejte to na zítra. Jaro s vámi záležitost vymáhaní odškodného ochotně přediskutuje a potvrdí, zda se případu budeme moci ujmout na bázi No Win No Fee, co v doslovném překladu znamená: Pokud nevyhraješ, nic neplatíš. Toto není reklamní trik, anglické zákony nám takto konat umožňují. Ochotně vám vysvětlíme, jak systém funguje, abyste nám v plné míře důveřovali.

Jaro Bernat je k dispozici na číslech 0775 255 1479 nebo 020 7485 8811.

Jaro žije v Anglii více než 12 let a pro Osbornes Solicitors pracuje již třetí rok. Právo vystudoval na London Metropolitan University s ohodnocením výborný. Přispěl k úspěšnému vyřešení množstva  případů a  umožňuje  naší  firmě zastupovat klienty, kteří preferují komunikaci v jazyku slovenském či českém. Kromě zastupování klientů na našem oddělení, pracoval i na medializovaném případě slovenské rodiny, které anglická sociální služba odňala děti. Je znám svou ochotou a zaujetím.  

Speak To A Lawyer

Case studies and news

Accreditations

Video

Contact Us

Livery House, 9 Pratt Street, London NW1 0AE
Tel: 020 7485 8811 Fax: 020 7485 5660
DX Number 57053 Camden Town
Email: See Teams for individual lawyers email addresses

Call: 020 7485 8811

Select Department